Uitslagen Jongens Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sam de Wild HLLS 1:55,95 --- 572
2 Gijs Bomer HLLS 2:06,43 --- 457
3 David Fontein HLLS 2:17,41 --- 356
4 Willem van...eenendaal HLLS 2:23,83 --- 304
5 Lars Nieuwenhuis HLLS 2:28,54 --- 268
6 Jan Pieter de Waal HLLS 2:31,42 --- 248
7 Hugo van den Bogaart HLLS 2:33,68 --- 232
8 Tobias Boxman HLLS 2:35,32 --- 221
9 Thom Broekman HLLS 2:36,80 --- 212
Neo Thijssen HLLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Coen Keizers HLLS 2:27,34 --- 277
2 Jasper Van veen HLLS 2:27,97 --- 273
3 Jochem Erkens HLLS 2:31,46 --- 248
4 Rajen Simonse HLLS 2:32,47 --- 241
5 Stef Kranenburg HLLS 2:56,99 --- 95
6 Jens Beekman HLLS 2:58,79 --- 86
7 Huub Overgoor HLLS 3:00,20 --- 79
8 Eli Berends HLLS 3:02,96 --- 65
Giacomo Firinu HLLS DNS --- 0
Floris Meeuwsen HLLS DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bram van de Ruit HLLS 2:40,98 --- 185
2 Bram Ket HLLS 2:42,43 --- 176
3 Borre Berding HLLS 2:45,95 --- 155
4 Robin Eekhout HLLS 2:50,21 --- 131

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Pupil A1 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Iris Loonstra HLLS 2:19,15 --- 341
2 Anne-Ruth de Bruijne HLLS 2:20,17 --- 333
3 Ella Haaksman HLLS 2:31,38 --- 248
4 Hanne Pinxterhuis HLLS 2:33,88 --- 231
5 Tessa Evelein HLLS 2:42,81 --- 174
6 Sinne Hoogerwerf HLLS 2:44,37 --- 164
7 Teuntje van Bommel HLLS 2:46,75 --- 150
8 Riana van Steensel HLLS 2:48,63 --- 140
9 Kyra van Buuren HLLS 2:54,56 --- 107

Uitslagen Meisjes Pupil A2 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Israe Elmakkaoui HLLS 2:12,63 --- 398
2 Aaya Lazaar HLLS 2:13,28 --- 392
3 Floor Bomer HLLS 2:13,39 --- 391
4 Sanne Geurtsen HLLS 2:13,93 --- 386
5 Olivie van...er Linden HLLS 2:25,55 --- 291
6 Roosje Visschedijk HLLS 2:36,56 --- 213
7 Liza Van Rijn HLLS 2:45,01 --- 161

Uitslagen Meisjes Pupil B 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marieke Pos HLLS 2:19,73 --- 337
2 Marin Berding HLLS 2:27,77 --- 274
3 Nika Wendelaar HLLS 2:29,97 --- 258
4 Sanne Spierenburg HLLS 2:42,15 --- 178

Uitslagen Meisjes Pupil C 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Annabel Haan HLLS 2:28,31 --- 270
2 Karsta Pinxterhuis HLLS 2:32,58 --- 240
3 Roos de Groot HLLS 2:35,35 --- 221
4 Ninthe Geurtsen HLLS 2:42,29 --- 177
5 Julie Akse HLLS 2:46,16 --- 154
6 Nola van der Loos HLLS 2:50,87 --- 127
7 Sanne Linckens HLLS 2:51,65 --- 123
8 Carensa Flierman HLLS 3:06,18 --- 50

Uitslagen Meisjes Pupil Mini 600 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasmijn Land HLLS 2:40,07 --- 191
2 Ymke Joosten HLLS 2:47,19 --- 148
3 Iris Bouwman HLLS 2:50,01 --- 132
Lotte van Gool HLLS DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Junioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Pupillen 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Verstandelijke Beperking Senioren 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten