Uitslagen Jongens Junior A Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 5,66 --- 528
2 Roy van Zijl AV Salland 5,35 --- 456
3 Arnout Mak De Gemzen 4,88 --- 342
4 Thomas Kodden AV Salland 4,69 --- 294

Uitslagen Jongens Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Youri Fransen AV Athlos 4,73 --- 566
2 Tom Roossink AV NOP 4,70 --- 560
3 Patrick de Jong AV Athlos 4,69 --- 558
4 Glles Aarts AV PEC 1910 4,61 --- 542
5 Sten Grootenhuis AV Salland 4,42 --- 502
6 Jan gert Feenstra Isala `96 4,24 --- 466
7 Jord van der Vinne AV Athlos 4,15 --- 448
7 Toon Grooteboer AV Athlos 4,15 --- 448
9 Jasper Voesten AV NOP 4,04 --- 426
10 David Prins AV PEC 1910 3,82 --- 382
11 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 3,64 --- 346
12 Jip de Bruin AV Athlos 3,11 --- 240
13 Ruben Koopman Isala `96 2,87 --- 192
Julian Jansen AV NOP --- ---
Owen Beuckens AV NOP --- ---
Roel van Maanen AV NOP --- ---
Wouter Janssen AV Athlos --- ---
Bjarne Oosterhaar AV PEC 1910 --- ---
Job de Jager AV PEC 1910 --- ---
Job van den Esker AV PEC 1910 --- ---
Sem Bruins AV PEC 1910 --- ---
Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior A Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Myrthe Kruit Flevo Delta 4,52 --- 558
Joyce Schumacher Flevo Delta --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Suzan Plat AV PEC 1910 4,60 --- 540
2 Desi van Emmerik Cialfo 4,35 --- 488
3 Anouk Schoop AV NOP 4,28 --- 474
4 Iris Nass AV PEC 1910 4,27 --- 472
5 Sophie van den Berg AV NOP 4,26 --- 470
6 Jonne Siebrand Isala `96 4,25 --- 468
7 Emma van Emmerik Cialfo 4,14 --- 446
8 Minke Nijhuis AV PEC 1910 4,01 --- 420
9 Nora Lip AV NOP 4,00 --- 418
10 Elin Logtenberg AV PEC 1910 3,99 --- 416
11 Lisa Waning AV Athlos 3,92 --- 402
12 Jette Deurloo Flevo Delta 3,90 --- 398
13 Laila Dadou AV Athlos 3,89 --- 396
14 Hanneke Deurloo Flevo Delta 3,88 --- 394
15 Aranka de Weerdt AV Athlos 3,87 --- 392
16 Kirsten Wierda AV NOP 3,62 --- 342
16 Sanne Pot AV PEC 1910 3,62 --- 342
18 Anna Scholte Flevo Delta 3,59 --- 336
19 Shireen Ammar AV Athlos 3,57 --- 332
20 Nienke Voesten AV NOP 3,56 --- 330
21 Sterre van Enk AV PEC 1910 3,43 --- 304
22 Vera Hakvoort AV Athlos 3,32 --- 282
23 Julia Leferink AV Salland 3,30 --- 278
24 Maaike Beumer Cialfo 3,11 --- 240
25 Beaudine Ras AV Salland 3,09 --- 236
26 Julia Warlich AV PEC 1910 3,08 --- 234
27 Bodien Scholing AV Salland 3,06 --- 230
28 Jaimy Kooiker Isala `96 2,98 --- 214
29 Marieke Maasland Cialfo 2,89 --- 196
30 Carmen Harleman Flevo Delta 2,88 --- 194
31 Annemijn Witteveen Cialfo 2,86 --- 190
32 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 2,57 --- 132
Sterre van...er Linden AV Athlos NM --- 0
Esmee Smeekes AV PEC 1910 --- ---
Franca Ekelmans AV PEC 1910 --- ---
Iris Gils AV PEC 1910 --- ---
Rosan Timmerman AV PEC 1910 --- ---
Silke Veldman AV PEC 1910 --- ---
Tamara Vos AV PEC 1910 --- ---
Eleanor van Hezel AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 4,54 --- 527
2 Janice Zomerman Flevo Delta 4,46 --- 510
3 Chenne van den Berg AV Athlos 4,18 --- 454
4 Anna Molenberg AV Athlos 4,12 --- 442
5 Yara Kramer AV Salland 4,08 --- 434
6 Danielle Holstege Flevo Delta 4,07 --- 432
7 Rianne Kok AV Athlos 4,05 --- 428
8 Iris Reurink De Gemzen 4,02 --- 422
9 Floor van den Brink AV Athlos 4,01 --- 420
10 Maureen de Witte AV NOP 3,92 --- 402
11 Iris Geerling AV Athlos 3,82 --- 382
12 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 3,75 --- 368
13 Esmee van de Guchte AV NOP 3,71 --- 360
13 Michelle Rekers AV PEC 1910 3,71 --- 360
15 Manon Los Isala `96 3,61 --- 340
16 Marije Salverda Isala `96 3,49 --- 316
17 Esmee Marsman AV Salland 3,36 --- 290
18 Marit de Vos AV Athlos 3,28 --- 274
19 Ruth Oostveen Flevo Delta 3,25 --- 268
20 Nicole Fledderus de Sprinter 3,14 --- 246
21 Minke Kodden AV Salland 3,05 --- 228
Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---