Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 43,39 --- 541
2 Roy van Zijl AV Salland 36,99 --- 445
3 Arnout Mak De Gemzen 26,94 --- 275
4 Thomas Kodden AV Salland 23,38 --- 208

Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Brian Klinkenberg Flevo Delta 44,10 --- 551
2 Scott Boon Flevo Delta 43,11 --- 537
3 Gerko Held AV NOP 28,50 --- 304
4 Jarno de Groot Flevo Delta 27,75 --- 290
5 Matthijs van Engelen AV Salland 24,80 --- 235
6 Devin van den Berg Flevo Delta 21,91 --- 178
Niels Kok Flevo Delta --- ---

Uitslagen Jongens Junior C2 Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Job de Jager AV PEC 1910 37,41 --- 604
2 Julian Jansen AV NOP 35,30 --- 574
3 Tom Roossink AV NOP 34,56 --- 564
4 Youri Fransen AV Athlos 33,41 --- 547
5 Owen Beuckens AV NOP 30,67 --- 506
6 Jord van der Vinne AV Athlos 27,70 --- 459
7 Sten Grootenhuis AV Salland 27,63 --- 458
8 Jasper Voesten AV NOP 26,35 --- 437
9 David Prins AV PEC 1910 24,75 --- 410
10 Toon Grooteboer AV Athlos 23,40 --- 386
11 Glles Aarts AV PEC 1910 21,62 --- 354
12 Patrick de Jong AV Athlos 20,32 --- 330
13 Jan gert Feenstra Isala `96 19,55 --- 315
14 Ruben Koopman Isala `96 17,92 --- 283
15 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 16,74 --- 259
16 Jip de Bruin AV Athlos 15,92 --- 242
Roel van Maanen AV NOP --- ---
Wouter Janssen AV Athlos --- ---
Bjarne Oosterhaar AV PEC 1910 --- ---
Job van den Esker AV PEC 1910 --- ---
Sem Bruins AV PEC 1910 --- ---
Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen 500 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Myrthe Kruit Flevo Delta 35,28 --- 690
Joyce Schumacher Flevo Delta --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Sophie van den Berg AV NOP 28,17 --- 466
2 Iris Nass AV PEC 1910 27,32 --- 453
3 Suzan Plat AV PEC 1910 25,76 --- 427
4 Hanneke Deurloo Flevo Delta 23,43 --- 387
5 Jonne Siebrand Isala `96 22,96 --- 378
6 Emma van Emmerik Cialfo 19,76 --- 319
7 Julia Leferink AV Salland 19,18 --- 308
8 Carmen Harleman Flevo Delta 19,04 --- 305
9 Nienke Voesten AV NOP 18,85 --- 302
10 Elin Logtenberg AV PEC 1910 17,91 --- 283
11 Jette Deurloo Flevo Delta 17,90 --- 283
12 Laila Dadou AV Athlos 16,82 --- 261
13 Sanne Pot AV PEC 1910 16,34 --- 251
14 Anouk Schoop AV NOP 16,23 --- 248
15 Eleanor van Hezel AV PEC 1910 15,12 --- 225
16 Vera Hakvoort AV Athlos 14,78 --- 217
17 Anna Scholte Flevo Delta 14,65 --- 214
18 Kirsten Wierda AV NOP 14,45 --- 210
18 Minke Nijhuis AV PEC 1910 14,45 --- 210
20 Desi van Emmerik Cialfo 13,59 --- 190
21 Maaike Beumer Cialfo 12,60 --- 167
22 Beaudine Ras AV Salland 12,34 --- 161
23 Lisa Waning AV Athlos 12,25 --- 158
24 Julia Warlich AV PEC 1910 12,10 --- 155
25 Sterre van...er Linden AV Athlos 11,83 --- 148
26 Nora Lip AV NOP 11,72 --- 145
27 Sterre van Enk AV PEC 1910 11,71 --- 145
28 Aranka de Weerdt AV Athlos 11,53 --- 141
29 Shireen Ammar AV Athlos 11,52 --- 140
30 Marieke Maasland Cialfo 11,49 --- 140
31 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 11,39 --- 137
32 Bodien Scholing AV Salland 11,33 --- 136
33 Jaimy Kooiker Isala `96 8,20 --- 50
34 Annemijn Witteveen Cialfo 8,04 --- 45
Esmee Smeekes AV PEC 1910 --- ---
Franca Ekelmans AV PEC 1910 --- ---
Iris Gils AV PEC 1910 --- ---
Rosan Timmerman AV PEC 1910 --- ---
Silke Veldman AV PEC 1910 --- ---
Tamara Vos AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Janice Zomerman Flevo Delta 34,77 --- 567
2 Nikki Boon Flevo Delta 32,64 --- 535
3 Floor van den Brink AV Athlos 25,95 --- 430
4 Yara Kramer AV Salland 25,02 --- 414
5 Iris Reurink De Gemzen 23,12 --- 381
6 Maureen de Witte AV NOP 22,88 --- 377
7 Esmee van de Guchte AV NOP 19,21 --- 309
8 Rianne Kok AV Athlos 18,15 --- 288
9 Danielle Holstege Flevo Delta 17,47 --- 274
10 Manon Los Isala `96 16,74 --- 259
11 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 16,30 --- 250
12 Anna Molenberg AV Athlos 15,61 --- 235
13 Chenne van den Berg AV Athlos 15,54 --- 234
14 Esmee Marsman AV Salland 15,25 --- 227
15 Iris Geerling AV Athlos 15,04 --- 223
16 Marije Salverda Isala `96 13,90 --- 197
17 Minke Kodden AV Salland 13,73 --- 193
18 Marit de Vos AV Athlos 13,03 --- 177
19 Michelle Rekers AV PEC 1910 12,73 --- 170
20 Ruth Oostveen Flevo Delta 12,58 --- 166
21 Nicole Fledderus de Sprinter 11,13 --- 130
Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---