Uitslagen Jongens Junior C2 Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Julian Jansen AV NOP 11,22 --- 579
2 Tom Roossink AV NOP 10,84 --- 562
3 Patrick de Jong AV Athlos 9,43 --- 495
4 Owen Beuckens AV NOP 9,04 --- 475
5 Youri Fransen AV Athlos 8,98 --- 472
6 Toon Grooteboer AV Athlos 8,63 --- 454
7 Jan gert Feenstra Isala `96 8,18 --- 431
8 Jord van der Vinne AV Athlos 8,16 --- 430
9 Wouter Janssen AV Athlos 7,79 --- 410
10 Jasper Voesten AV NOP 7,60 --- 399
11 Glles Aarts AV PEC 1910 7,51 --- 394
12 Sten Grootenhuis AV Salland 7,45 --- 391
13 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 7,14 --- 374
14 David Prins AV PEC 1910 6,36 --- 328
15 Ruben Koopman Isala `96 5,37 --- 266
16 Jip de Bruin AV Athlos 3,95 --- 166
Roel van Maanen AV NOP --- ---
Bjarne Oosterhaar AV PEC 1910 --- ---
Job de Jager AV PEC 1910 --- ---
Job van den Esker AV PEC 1910 --- ---
Sem Bruins AV PEC 1910 --- ---
Thijmen Bergwerff AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Myrthe Kruit Flevo Delta 8,00 --- 446
Joyce Schumacher Flevo Delta --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C1 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jonne Siebrand Isala `96 8,93 --- 470
2 Iris Nass AV PEC 1910 8,45 --- 445
3 Kirsten Wierda AV NOP 8,44 --- 444
4 Sophie van den Berg AV NOP 8,25 --- 434
5 Suzan Plat AV PEC 1910 8,06 --- 424
6 Laila Dadou AV Athlos 7,70 --- 405
7 Anouk Schoop AV NOP 7,44 --- 390
8 Nienke Voesten AV NOP 7,29 --- 382
9 Hanneke Deurloo Flevo Delta 7,23 --- 379
10 Sanne Pot AV PEC 1910 7,21 --- 378
11 Sterre van Enk AV PEC 1910 7,18 --- 376
12 Desi van Emmerik Cialfo 7,15 --- 374
13 Emma van Emmerik Cialfo 7,04 --- 368
14 Julia Leferink AV Salland 6,80 --- 354
15 Sterre van...er Linden AV Athlos 6,74 --- 351
16 Elin Logtenberg AV PEC 1910 6,65 --- 345
17 Carmen Harleman Flevo Delta 6,47 --- 335
18 Anna Scholte Flevo Delta 6,24 --- 321
19 Minke Nijhuis AV PEC 1910 6,23 --- 320
20 Marieke Maasland Cialfo 6,13 --- 314
21 Jette Deurloo Flevo Delta 6,03 --- 308
22 Vera Hakvoort AV Athlos 5,99 --- 305
23 Aranka de Weerdt AV Athlos 5,90 --- 300
24 Lisa Waning AV Athlos 5,87 --- 298
25 Maaike Beumer Cialfo 5,75 --- 290
26 Shireen Ammar AV Athlos 5,65 --- 284
27 Beaudine Ras AV Salland 5,58 --- 279
28 Nora Lip AV NOP 5,53 --- 276
29 Bodien Scholing AV Salland 5,31 --- 262
30 Juliëtte van Galen AV PEC 1910 5,17 --- 253
31 Annemijn Witteveen Cialfo 4,45 --- 203
32 Julia Warlich AV PEC 1910 4,42 --- 201
33 Jaimy Kooiker Isala `96 4,26 --- 189
Esmee Smeekes AV PEC 1910 --- ---
Franca Ekelmans AV PEC 1910 --- ---
Iris Gils AV PEC 1910 --- ---
Rosan Timmerman AV PEC 1910 --- ---
Silke Veldman AV PEC 1910 --- ---
Tamara Vos AV PEC 1910 --- ---
Eleanor van Hezel AV PEC 1910 --- ---

Uitslagen Meisjes Junior C2 Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 11,25 --- 581
2 Yara Kramer AV Salland 9,71 --- 508
3 Iris Reurink De Gemzen 8,17 --- 430
4 Floor van den Brink AV Athlos 8,01 --- 422
5 Esmee van de Guchte AV NOP 7,96 --- 419
6 Maureen de Witte AV NOP 7,85 --- 413
7 Janice Zomerman Flevo Delta 7,80 --- 410
8 Manon Los Isala `96 7,75 --- 408
9 Esmee Marsman AV Salland 7,64 --- 402
10 Christel v...der Ploeg AV PEC 1910 7,61 --- 400
11 Michelle Rekers AV PEC 1910 7,26 --- 380
12 Anna Molenberg AV Athlos 7,21 --- 378
13 Marije Salverda Isala `96 7,16 --- 375
14 Rianne Kok AV Athlos 7,10 --- 371
15 Ruth Oostveen Flevo Delta 6,95 --- 363
16 Danielle Holstege Flevo Delta 6,87 --- 358
17 Marit de Vos AV Athlos 6,67 --- 346
18 Chenne van den Berg AV Athlos 6,08 --- 311
19 Minke Kodden AV Salland 5,91 --- 300
20 Iris Geerling AV Athlos 5,81 --- 294
21 Nicole Fledderus de Sprinter 4,72 --- 222
Evana Reuvers AV PEC 1910 --- ---
Lieke Markink AV PEC 1910 --- ---
Marijke Agaart AV PEC 1910 --- ---
Nienke de Boer AV PEC 1910 --- ---
Rachel de Boer AV PEC 1910 --- ---