Uitslagen Jongens Pupil C Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Micha Roelse SCSP 18,61 --- 298
2 Xavi Van den Berge DNMC 15,16 --- 245
3 Kyano Verbiest SCSP 13,42 --- 216
4 Sem Dijkens RK HAV 13,01 --- 208
5 Midas Giele SCSP 12,42 --- 198
6 Imran Boujlila SCSP 12,02 --- 191
7 Lyam Noordijk SCSP 11,84 --- 188

Uitslagen Jongens Pupil Mini Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Anwar Boujlila SCSP 12,05 --- 191
2 Duijnkerke Pepijn SCSP 9,64 --- 145
3 Devlin De Grave RK HAV 7,13 --- 90

Uitslagen Meisjes Pupil A1 Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Luna Pedemonte Olympus `70 22,65 --- 354
2 Yasmine de Kraker DNMC 19,67 --- 313
3 Zoe van Luijk AV `56 19,06 --- 304
4 Yara Karelse AV `56 19,03 --- 304
5 Anna Boot Delta Sport 17,50 --- 281
6 Ann den Exter RK HAV 16,22 --- 261
7 Inke van d...ikkenberg AV `56 15,48 --- 250
8 Sanne Ephraïm SCSP 15,29 --- 247
9 Karlijn Steenhart AV `56 13,48 --- 217
10 Loïs Van den Berge DNMC 13,33 --- 214
11 Britt van der Maas Delta Sport 12,94 --- 207
12 Mila Kramer AV `56 10,41 --- 161
13 Marit Simonse AV `56 9,22 --- 137

Uitslagen Meisjes Pupil A2 Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Anouk Boomaerts DJA 24,66 --- 380
2 Amy de Graaf AV `56 23,14 --- 360
3 Georgette Thilleman RK HAV 22,90 --- 357
4 Alysa Sheppard Spado 22,08 --- 346
5 Fenne Pellaers AV `56 21,91 --- 344
6 Kirsten Vierbergen RK HAV 15,99 --- 258
7 Femke van Sluijs AV `56 15,50 --- 250
8 Tirza Hulstein AV `56 13,71 --- 221
9 Emma de Geus AV `56 13,59 --- 218
10 Vitaly Vermeulen RK HAV 12,13 --- 193
11 Puk Mulders DNMC 12,12 --- 193
12 Pien Schilders WLNG 12,07 --- 192

Uitslagen Meisjes Pupil B Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Benthe den Hamer SCSP 21,00 --- 331
2 Chloë Zerbib DNMC 18,94 --- 302
3 Lobke Bouman RK HAV 14,06 --- 226
4 Ghislaine Swinkels DNMC 13,82 --- 222
5 Demi Peeters SCSP 13,63 --- 219
6 Felien Wibbelink DNMC 12,61 --- 201
7 Charlotte Visser DNMC 12,17 --- 194
8 Brigitte de Geus AV `56 11,83 13,34 187
9 Lindsey Thilleman RK HAV 11,21 --- 176
10 Phoenix Ehlers SCSP 10,04 --- 153
11 Lieke Goudswaard Delta Sport 9,66 --- 146
12 Shana de Keijzer RK HAV 9,65 --- 145
Marisse Harthoorn AV `56 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil C Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Rosa Schilperoordt Delta Sport 16,81 --- 271
2 Iris Zahradnik SCSP 15,18 --- 245
3 Marit van Damme SCSP 13,71 --- 221
4 Floor Franken RK HAV 13,03 --- 209
5 Noëmie Rijk DNMC 12,99 --- 208
6 Rebekka Dobbelaar SCSP 12,95 --- 207
7 Valerie Pijnen SCSP 11,19 --- 175
8 Elise Mol AV `56 8,17 --- 114
9 Bowien Schletterer DNMC 6,73 --- 81
10 Sophie van de Putte FLKK 3,50 --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil Mini Balwerpen

# Naam BalOBPPunten totaal
1 Anouk Govers AV `56 14,18 --- 228
2 Sabine van der Vloet RK HAV 11,86 --- 188
3 Victoria Pijnen SCSP 8,30 --- 117
4 Schuit Senna SCSP 7,55 --- 100
5 Aimee de Kraker DNMC 7,25 --- 93