Uitslagen A pupillen Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Isaac Mensah JPA2 - AV Feniks 8,11 --- 75
2 Sam van der Aar JPA1 - DEM 8,02 --- 74
3 Jael Blanker JPA2 - AV Feniks 7,88 --- 72
4 Max Jongenburger JPA2 - Phanos 7,21 --- 65
5 Tymo Bouman JPA2 - AV Haarlem 6,97 --- 62
6 Ids Kok JPA1 - Phanos 6,94 --- 62
7 Djalisha Hamel MPA2 - Phanos 6,83 --- 70
8 Jamal Geoffrey JPA2 - AV Atos 6,64 --- 58
9 Virgel Norah JPA2 - AV Feniks 6,35 --- 55
10 Alyshia Kavehercy MPA2 - NEAV 6,25 --- 62
11 Willem Hammink JPA1 - Phanos 6,12 --- 52
12 Costya van der Horst JPA2 - Phanos 6,05 --- 52
13 Yvo Zwijnenburg JPA2 - Startbaan 5,98 6,19 51
14 Esmee Meering MPA1 - AKU 5,89 5,47 57
15 Stefan de Waal JPA2 - AKU 5,84 5,62 49
16 Teun van Winkel JPA2 - AV Atos 5,83 --- 49
17 Pablo da Graca JPA1 - AV Atos 5,76 --- 48
18 Veron Ambaum JPA2 - Phanos 5,70 --- 48
19 Jade Linthorst MPA2 - AKU 5,69 --- 55
20 Luna Meijer MPA2 - NEAV 5,58 --- 54
21 Emil de Graaf JPA1 - Phanos 5,54 --- 46
22 Peter Idema JPA1 - AKU 5,52 5,54 46
23 Fenna Schneider MPA1 - AKU 5,37 --- 51
24 Sven van Gelderen JPA1 - AV Lycurgus 5,36 --- 44
25 Diede van Bergen JPA2 - Startbaan 5,34 5,75 44
26 Nora van Seventer MPA1 - Phanos 5,31 --- 50
27 Carmen Guellai MPA2 - AV Atos 5,27 --- 50
28 Laila Yahyaoui MPA1 - Almere `81 5,20 --- 49
28 Karol Schopping JPA2 - RHV 5,20 --- 42
30 Cecilia Kuipers MPA1 - Phanos 5,19 --- 49
31 Daniel Lu...cheurleer JPA1 - Phanos 5,10 --- 41
32 Florian Overtoom JPA2 - Startbaan 5,05 5,03 41
33 April Tempel MPA2 - AV 1923 4,95 --- 46
34 Nathalie Hofstee MPA2 - AKU 4,85 --- 44
35 Fanny den Uyl MPA1 - Startbaan 4,79 4,92 44
36 Santi Kroon MPA2 - Startbaan 4,71 4,32 43
36 Friso Koedijk JPA1 - Phanos 4,71 --- 37
38 Julia Janssen MPA1 - AV Atos 4,55 --- 41
39 Sven Dekker JPA1 - AV Atos 4,44 --- 34
Arwen Buffing MPA2 - Startbaan DNS 5,66 0

Uitslagen Coopertest Kogelstoten (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Alain van Tholl Msen - Diemen 10,35 ---
2 Roel Carati M45 - Phanos 9,97 10,42
3 Joost Knotnerus M50 - AV Feniks 9,48 9,67
4 Luca Louwris JJB - Duivendrecht 8,76 ---
5 Niels Schager M45 - AV 1923 7,98 ---
6 Renske Pijnacker Vsen - Amsterdam 7,72 ---
7 Onno Waalewijn M65 - Phanos 7,51 ---
8 Ellen van t Schip Vsen - Startbaan 7,38 ---
9 Koen de Langen M45 - AV Feniks 6,98 ---


Uitslagen Coopertest Kogelstoten (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 11,71 12,35
2 Jaël Aalbers MJB - Phanos 10,50 ---
3 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 9,76 ---
4 Judith Essemiah MJB - AV Feniks 9,63 ---
5 Simone Schouws MJD - Phanos 9,55 ---
6 Mick Baldew JJD - Phanos 9,49 9,30
7 Seiji Spieker JJB - Phanos 9,11 ---
8 Rianne Klooster MJB - Phanos 9,09 9,56
9 Joris Pals JJB - AV Feniks 8,90 ---
10 Amar Wong JJD - AV Feniks 8,66 ---
11 Esther Klok MJD - Phanos 8,32 8,03
12 Carildo Linger JJD - AV Feniks 8,12 8,98
13 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 7,94 8,47
14 Miro Vlasman MJD - Phanos 7,84 7,46
15 Antonia Benevento MJD - Phanos 7,61 ---
16 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 7,55 ---
17 Meander Verbeek MJB - Phanos 7,11 ---
18 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 6,93 ---
19 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 6,42 6,91
20 Jamie Kramer MJC - AV Atos 6,26 ---
21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 6,10 ---
22 Sem Jongenburger JJD - Phanos 5,81 ---
23 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 5,59 5,99
Jaedan Chalmers JJD - Startbaan DNS ---
Alessio Rimedia JJD - AV Atos DNS ---
Meinou Janssen MJD - AV Atos DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mick Baldew Phanos 9,49 9,30
2 Amar Wong AV Feniks 8,66 ---
3 Carildo Linger AV Feniks 8,12 8,98
4 Siebe Pals AV Feniks 6,10 ---
5 Sem Jongenburger Phanos 5,81 ---
Jaedan Chalmers Startbaan DNS ---
Alessio Rimedia AV Atos DNS ---

Uitslagen Junioren AB, Senioren en Masters Kogelstoten (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Alain van Tholl Msen - Diemen 10,35 ---
2 Roel Carati M45 - Phanos 9,97 10,42
3 Joost Knotnerus M50 - AV Feniks 9,48 9,67
4 Luca Louwris JJB - Duivendrecht 8,76 ---
5 Niels Schager M45 - AV 1923 7,98 ---
6 Renske Pijnacker Vsen - Amsterdam 7,72 ---
7 Onno Waalewijn M65 - Phanos 7,51 ---
8 Ellen van t Schip Vsen - Startbaan 7,38 ---
9 Koen de Langen M45 - AV Feniks 6,98 ---


Uitslagen Junioren AB, Senioren en Masters Kogelstoten (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Kik van Swol M45 - AV Hylas 11,71 12,35
2 Jaël Aalbers MJB - Phanos 10,50 ---
3 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 9,76 ---
4 Judith Essemiah MJB - AV Feniks 9,63 ---
5 Seiji Spieker JJB - Phanos 9,11 ---
6 Rianne Klooster MJB - Phanos 9,09 9,56
7 Joris Pals JJB - AV Feniks 8,90 ---
8 Madelon Werkhoven MJA - AV Atos 7,94 8,47
9 Meander Verbeek MJB - Phanos 7,11 ---
10 Cheyenne Bouthoorn MJA - AV Zuidwal 6,42 6,91
11 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 5,59 5,99

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marieke Eleveld AV Feniks 7,55 ---
2 Kiki van der Waag AV Atos 6,93 ---
3 Jamie Kramer AV Atos 6,26 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Simone Schouws Phanos 9,55 ---
2 Esther Klok Phanos 8,32 8,03
3 Miro Vlasman Phanos 7,84 7,46
4 Antonia Benevento Phanos 7,61 ---
Meinou Janssen AV Atos DNS ---