Uitslagen Coopertest Hoogspringen (meerkamp)

# Naam ResOBP
1 Alain van Tholl Msen - Diemen 1,91 ---
2 Renske Pijnacker Vsen - Amsterdam 1,50 ---
3 Ellen van t Schip Vsen - Startbaan 1,45 ---
3 Roel Carati M45 - Phanos 1,45 ---
5 Luca Louwris JJB - Duivendrecht 1,40 ---
6 Joost Knotnerus M50 - AV Feniks 1,35 1,50
7 Niels Schager M45 - AV 1923 1,25 ---
7 Koen de Langen M45 - AV Feniks 1,25 ---
Onno Waalewijn M65 - Phanos NM ---


Uitslagen Coopertest Hoogspringen (los onderdeel)

# Naam ResOBP
1 Luc de Bruin JJD - Tempo AV 1,45 1,47
2 Carildo Linger JJD - AV Feniks 1,40 1,35
2 Annika Klooster MJC - Phanos 1,40 ---
2 Rick Westerdaal M50 - AV Edam 1,40 1,45
5 Jeen Hammink JJD - Phanos 1,35 ---
5 Dave Boamah JJD - AV Feniks 1,35 1,25
5 Binne Brok JJD - Tempo AV 1,35 1,35
8 Emmelie Klooster MJC - Phanos 1,30 ---
9 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 1,25 ---
10 Esther Klok MJD - Phanos 1,20 1,25
10 Maria Kuipers MJD - Phanos 1,20 1,30
10 Amy Groot MJD - AV 1923 1,20 ---
10 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 1,20 ---
14 Monique Admiraal V40 - AV 1923 1,15 ---
14 Ties van der Waal JJD - AV Atos 1,15 ---
14 Marloes Buijs MJD - Phanos 1,15 ---
Lotte Vd Voort MJD - AV Atos DNS ---
Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---

Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luc de Bruin Tempo AV 1,45 1,47
2 Carildo Linger AV Feniks 1,40 1,35
3 Jeen Hammink Phanos 1,35 ---
3 Dave Boamah AV Feniks 1,35 1,25
3 Binne Brok Tempo AV 1,35 1,35
6 Alessio Rimedia AV Atos 1,25 ---
7 Ties van der Waal AV Atos 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annika Klooster Phanos 1,40 ---
2 Emmelie Klooster Phanos 1,30 ---
Machteld Hammink Phanos DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Esther Klok Phanos 1,20 1,25
1 Maria Kuipers Phanos 1,20 1,30
1 Amy Groot AV 1923 1,20 ---
1 Melissa Steenbakker AV Atos 1,20 ---
5 Marloes Buijs Phanos 1,15 ---
Lotte Vd Voort AV Atos DNS ---