Uitslagen Coopertest Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lisa Haas Vsen - NEAV 35,69 ---
2 Joris Pals JJB - AV Feniks 33,55 ---
3 Kik van Swol M45 - AV Hylas 32,31 ---
4 Seiji Spieker JJB - Phanos 29,58 ---
5 Tijmen Meijer Msen - AV Zaanland 28,71 ---
6 Rianne Klooster MJB - Phanos 27,92 28,78
7 Lennart Hatenboer JJA - AV 1923 25,89 20,00
8 Onno Waalewijn M65 - Phanos 25,86 ---
9 Roel Carati M45 - Phanos 25,62 27,22
10 Tristan De Vré JJC - Phanos 24,54 26,78
11 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 23,98 ---
12 Jaël Aalbers MJB - Phanos 23,90 ---
13 Niels Schager M45 - AV 1923 21,88 ---
14 Vincent Vlek JJA - AV 1923 21,21 ---
15 Simone Schouws MJD - Phanos 19,39 ---
16 Amar Wong JJD - AV Feniks 18,13 ---
17 Esther Klok MJD - Phanos 16,57 ---
18 Nadia Houtzager MJA - AV Feniks 16,41 ---
19 Kiki van der Waag MJC - AV Atos 15,96 ---
20 Marieke Eleveld MJC - AV Feniks 15,73 ---
21 Siebe Pals JJD - AV Feniks 14,07 ---
22 Jamie Kramer MJC - AV Atos 13,46 ---
23 Antonia Benevento MJD - Phanos 13,18 ---
24 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 13,15 14,64
25 Daniël Erbe Gomez JJD - Phanos 12,96 ---
26 Meander Verbeek MJB - Phanos 12,21 ---
27 Jaedan Chalmers JJD - Startbaan 11,81 ---
28 Sem Jongenburger JJD - Phanos 7,85 ---
Ties van der Waal JJD - AV Atos DNS ---
Annika Klooster MJC - Phanos DQ ---
Judith Essemiah MJB - AV Feniks DQ ---
Ben van de Bunt JJA - AV 1923 DQ 21,00

Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tristan De Vré Phanos 24,54 26,78

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Amar Wong AV Feniks 18,13 ---
2 Siebe Pals AV Feniks 14,07 ---
3 Daniël Erbe Gomez Phanos 12,96 ---
4 Jaedan Chalmers Startbaan 11,81 ---
5 Sem Jongenburger Phanos 7,85 ---
Ties van der Waal AV Atos DNS ---

Uitslagen Junioren AB, Senioren en Masters Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lisa Haas Vsen - NEAV 35,69 ---
2 Joris Pals JJB - AV Feniks 33,55 ---
3 Kik van Swol M45 - AV Hylas 32,31 ---
4 Seiji Spieker JJB - Phanos 29,58 ---
5 Tijmen Meijer Msen - AV Zaanland 28,71 ---
6 Rianne Klooster MJB - Phanos 27,92 28,78
7 Lennart Hatenboer JJA - AV 1923 25,89 20,00
8 Onno Waalewijn M65 - Phanos 25,86 ---
9 Roel Carati M45 - Phanos 25,62 27,22
10 Jan Eleveld JJB - AV Feniks 23,98 ---
11 Jaël Aalbers MJB - Phanos 23,90 ---
12 Niels Schager M45 - AV 1923 21,88 ---
13 Vincent Vlek JJA - AV 1923 21,21 ---
14 Nadia Houtzager MJA - AV Feniks 16,41 ---
15 Jaco de Harder M45 - AV Zuidwal 13,15 14,64
16 Meander Verbeek MJB - Phanos 12,21 ---
Judith Essemiah MJB - AV Feniks DQ ---
Ben van de Bunt JJA - AV 1923 DQ 21,00

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Kiki van der Waag AV Atos 15,96 ---
2 Marieke Eleveld AV Feniks 15,73 ---
3 Jamie Kramer AV Atos 13,46 ---
Annika Klooster Phanos DQ ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Simone Schouws Phanos 19,39 ---
2 Esther Klok Phanos 16,57 ---
3 Antonia Benevento Phanos 13,18 ---