Uitslagen Coopertest 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hasan Tavukcu Msen - AV Atos 4:27,06 4:30,00
2 Rik Groenendijk M35 - HLLM 4:28,00 4:17,83
3 Bob Nederpel M35 - Leiden 4:37,00 4:23,00
4 Thomas Merlijn M35 - LGPK 4:37,78 4:31,00
5 Sareje Bulale JJB - Phanos 4:45,05 4:48,64
6 Rachid Mohammadi M45 - AV Atos 4:52,31 4:57,04
7 Ingrid Klaassen Vsen - RHV 4:52,83 4:57,04
8 Manon Verdonck MJC - AV Edam 5:05,01 5:07,00
9 Johan Smet M55 - Phanos 5:10,11 4:51,00
10 Bert Schalkwijk M65 - AV Atos 5:11,14 5:05,00
11 Yohannes Hiensch JJD - Phanos 5:15,68 ---
12 Jeen Hammink JJD - Phanos 5:22,51 ---
13 Eyoël Hiensch JJD - Phanos 5:22,78 ---
14 Iris van Driest MJA - Flevo Delta 5:25,51 5:00,46
15 Jochem van Hal M50 - AV 1923 5:33,43 ---
16 Femke Drijfhout MJC - AV Lycurgus 5:33,50 5:45,00
17 Jasper Smidt Msen - AV Atos 5:40,23 ---
18 Fenna Heijbroek MJD - Phanos 5:41,82 ---
19 Alessio Rimedia JJD - AV Atos 5:44,27 ---
20 Marc de Bokx M55 - AV Atos 5:45,91 ---
21 Nicolet Zwaan V50 - AV Suomi 5:46,48 5:50,00
22 Joy Leegwater Vsen - AV Atos 5:46,55 5:34,69
23 Rob van Heerden M55 - avVN 5:56,05 ---
24 Romano Guellai JJD - AV Atos 5:58,20 ---
25 Melissa Steenbakker MJD - AV Atos 6:01,90 ---
26 Milo de Langen JJD - AV Feniks 6:05,32 ---
27 Maria Kuipers MJD - Phanos 6:11,41 6:07,44
28 Esmée Roelants MJD - Phanos 6:12,86 ---
29 Patricia Uneputty V50 - AV Atos 6:51,98 ---
30 Marloes Buijs MJD - Phanos 7:01,99 ---
31 Lotte Vd Voort MJD - AV Atos 7:18,30 ---
32 Meinou Janssen MJD - AV Atos 7:35,03 ---
Amy Groot MJD - AV 1923 DNS ---
Machteld Hammink MJC - Phanos DNS ---
Edward Monrad Msen - Phanos DNS 4:39,05
Marlou Remeeus Vsen - AV Suomi DNS 5:30,00
Jesse de Wit Msen - Phanos DNF 4:28,00
Leona Salman Vsen - AAC DNF 4:59,19

Uitslagen Jongens Junior C 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Jongens Junior D 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Yohannes Hiensch Phanos 5:15,68 ---
2 Jeen Hammink Phanos 5:22,51 ---
3 Eyoël Hiensch Phanos 5:22,78 ---
4 Alessio Rimedia AV Atos 5:44,27 ---
5 Romano Guellai AV Atos 5:58,20 ---
6 Milo de Langen AV Feniks 6:05,32 ---

Uitslagen Junioren AB, Senioren en Masters 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Hasan Tavukcu Msen - AV Atos 4:27,06 4:30,00
2 Rik Groenendijk M35 - HLLM 4:28,00 4:17,83
3 Bob Nederpel M35 - Leiden 4:37,00 4:23,00
4 Thomas Merlijn M35 - LGPK 4:37,78 4:31,00
5 Sareje Bulale JJB - Phanos 4:45,05 4:48,64
6 Rachid Mohammadi M45 - AV Atos 4:52,31 4:57,04
7 Ingrid Klaassen Vsen - RHV 4:52,83 4:57,04
8 Johan Smet M55 - Phanos 5:10,11 4:51,00
9 Bert Schalkwijk M65 - AV Atos 5:11,14 5:05,00
10 Iris van Driest MJA - Flevo Delta 5:25,51 5:00,46
11 Jochem van Hal M50 - AV 1923 5:33,43 ---
12 Jasper Smidt Msen - AV Atos 5:40,23 ---
13 Marc de Bokx M55 - AV Atos 5:45,91 ---
14 Nicolet Zwaan V50 - AV Suomi 5:46,48 5:50,00
15 Joy Leegwater Vsen - AV Atos 5:46,55 5:34,69
16 Rob van Heerden M55 - avVN 5:56,05 ---
17 Patricia Uneputty V50 - AV Atos 6:51,98 ---
Edward Monrad Msen - Phanos DNS 4:39,05
Marlou Remeeus Vsen - AV Suomi DNS 5:30,00
Jesse de Wit Msen - Phanos DNF 4:28,00
Leona Salman Vsen - AAC DNF 4:59,19

Uitslagen Meisjes Junior C 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Manon Verdonck AV Edam 5:05,01 5:07,00
2 Femke Drijfhout AV Lycurgus 5:33,50 5:45,00
Machteld Hammink Phanos DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna Heijbroek Phanos 5:41,82 ---
2 Melissa Steenbakker AV Atos 6:01,90 ---
3 Maria Kuipers Phanos 6:11,41 6:07,44
4 Esmée Roelants Phanos 6:12,86 ---
5 Marloes Buijs Phanos 7:01,99 ---
6 Lotte Vd Voort AV Atos 7:18,30 ---
7 Meinou Janssen AV Atos 7:35,03 ---
Amy Groot AV 1923 DNS ---