Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denilson Kleintjes GACH GAC Hilver...JC Team 1 5,38 +0.0 m/s--- 695
2 Julius Schraven AV Feniks AV Feniks JC 5,08 +0.0 m/s--- 636
3 Bram Streefkerk GACH GAC Hilver...JC Team 1 4,90 +0.0 m/s--- 0
4 Boris Hoogervorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,64 +0.0 m/s--- 548
5 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 4,59 +0.0 m/s--- 537
6 Maarten Quaars KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,47 +0.0 m/s--- 0
7 Sam Titarsolej AV 1923 AV 1923 JC Team 2 4,46 +0.0 m/s--- 510
8 Nathan Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,45 +0.0 m/s--- 508
9 Wessel Kruin AV Haarlem AV Haarlem JC 4,42 +0.0 m/s--- 502
9 Delano Muijtjens AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,42 +0.0 m/s--- 502
11 Rinze Zegwaard AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 0
12 Tobias Warmerdam AV Haarlem AV Haarlem JC 4,21 +0.0 m/s--- 0
13 Max Defize GACH GAC Hilver...JC Team 2 4,16 +0.0 m/s--- 450
14 Massimo Zandee Phanos Phanos JC 4,13 +0.0 m/s--- 444
15 Vos Arends AV 1923 AV 1923 JC Team 2 3,98 +0.0 m/s--- 0
16 Joachim de Vos HLLM AV Haarlemmermeer JC 3,82 +0.0 m/s--- 0
17 Gijsbert Leeman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
18 Remly Vry Phanos Phanos JC 3,66 +0.0 m/s--- 0
19 Koen Kroep AV Suomi AV Suomi JC 3,58 +0.0 m/s--- 334
20 Daniel Abouseada AV Feniks AV Feniks JC 3,10 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jayden Greene HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,60 +0.0 m/s--- 540
2 Job Geerds AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,37 +0.0 m/s--- 492
3 Gabriël ...rnelissen GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,36 +0.0 m/s--- 490
4 Eric Wolfrat GACH GAC Hilver...JD Team 1 4,23 +0.0 m/s--- 0
5 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Kick de Ruig AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,11 +0.0 m/s--- 0
7 Lars Meijer AV Feniks AV Feniks JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Joël Slager AV Feniks AV Feniks JD 3,87 +0.0 m/s--- 0
9 Boriz Werkhoven AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,79 +0.0 m/s--- 376
10 Sawi Wemheuer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,71 +0.0 m/s--- 360
11 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,63 +0.0 m/s--- 344
12 Tenko van der Kuip Phanos Phanos JD Team 1 3,61 +0.0 m/s--- 340
13 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,59 +0.0 m/s--- 0
14 Thomas Duijm AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,49 +0.0 m/s--- 316
15 Rob van Limpt HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,40 +0.0 m/s--- 0
15 Lex van Honschoten KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,40 +0.0 m/s--- 0
17 Yáng Lie Phanos Phanos JD Team 2 3,20 +0.0 m/s--- 258
18 David Horst Phanos Phanos JD Team 2 3,18 +0.0 m/s--- 0
19 Juan Carlo...Neervoort AV Suomi AV Suomi JD 3,15 +0.0 m/s--- 248
20 Stijn Melchers AV Suomi AV Suomi JD 3,02 +0.0 m/s--- 0
21 Jasper van Kesteren GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,86 +0.0 m/s--- 190
22 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 2,84 +0.0 m/s--- 0
23 Jesse Broekhoven AV Haarlem AV Haarlem JD 2,61 +0.0 m/s--- 0
24 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 2,55 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Beau Winnubst HLLM AV Haarlemmermeer MC 4,90 +0.0 m/s--- 601
2 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 4,71 +0.0 m/s--- 562
3 Naseya Weinchard AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,65 +0.0 m/s--- 550
4 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 4,51 +0.0 m/s--- 521
5 Celeste Menso AV Suomi AV Suomi MC 4,48 +0.0 m/s--- 515
6 Levi Hollander GACH GAC Hilver...MC Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 474
7 Sofie Ooteman Phanos Phanos MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
7 Eva Schepers AV 1923 AV 1923 MC Team 1 4,26 +0.0 m/s--- 0
9 Amina Schellekens Phanos Phanos MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
9 Carlijn Smallenburg GACH GAC Hilver...MC Team 2 4,17 +0.0 m/s--- 452
11 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 4,00 +0.0 m/s--- 0
12 Luna Scheffer GACH GAC Hilver...MC Team 1 3,97 +0.0 m/s--- 0
13 Lot van Egdom HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,85 +0.0 m/s--- 0
14 Cézanne Penders Phanos Phanos MC Team 2 3,81 +0.0 m/s--- 0
15 Babs Molenaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,77 +0.0 m/s--- 372
16 Veerle Toledo AV Haarlem AV Haarlem MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
16 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3,72 +0.0 m/s--- 362
18 Nienke Vos AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0
19 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3,58 +0.0 m/s--- 0
20 Rosanne van Ee GACH GAC Hilver...MC Team 2 3,56 +0.0 m/s--- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks AV Feniks MD 4,32 +0.0 m/s--- 482
2 Fay Witte KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,95 +0.0 m/s--- 408
3 Elja Mantel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,85 +0.0 m/s--- 388
4 Puck Harms GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,84 +0.0 m/s--- 386
5 Mella Scheffer GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,68 +0.0 m/s--- 354
6 Yvonne van... Eeckhout AV Suomi AV Suomi MD 3,63 +0.0 m/s--- 344
7 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MD 3,56 +0.0 m/s--- 330
8 Jessica Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,54 +0.0 m/s--- 326
9 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,40 +0.0 m/s--- 298
10 Yanou van de Ven AV Haarlem AV Haarlem MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
11 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3,32 +0.0 m/s--- 0
12 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3,31 +0.0 m/s--- 0
13 Roos Schotanus KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3,27 +0.0 m/s--- 0
14 Sofia Bouwmeester KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3,19 +0.0 m/s--- 0
15 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3,17 +0.0 m/s--- 0
16 Hannah van Leeuwen Phanos Phanos MD Team 1 3,13 +0.0 m/s--- 244
17 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3,05 +0.0 m/s--- 228
18 Luna Brasser AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3,04 +0.0 m/s--- 0
19 Roosje van Praag Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 0
20 Sephrane Sabajo Phanos Phanos MD Team 2 2,98 +0.0 m/s--- 214
21 Iris Land AV Haarlem AV Haarlem MD 2,89 +0.0 m/s--- 0
22 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 2,80 +0.0 m/s--- 0