Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marco Schutter AV Haarlem AV Haarlem JC 36,53 --- 592
2 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 33,59 --- 550
3 Joris Pals AV Feniks AV Feniks JC 32,65 --- 536
4 Iels Witmer AV Haarlem AV Haarlem JC 32,55 --- 0
5 Lucas Tuinier KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 31,49 --- 518
6 Jesse Edwards AV 1923 AV 1923 JC Team 1 31,39 --- 517
7 Tsega Kifle AV 1923 AV 1923 JC Team 1 30,56 --- 0
8 Joep Borninkhof GACH GAC Hilver...JC Team 1 29,94 --- 494
9 Douwe Koldijk HLLM AV Haarlemmermeer JC 29,66 --- 490
10 Siem ter Braake GACH GAC Hilver...JC Team 1 27,66 --- 0
11 Ide Fokkink KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 26,19 --- 0
12 Onno de Moes HLLM AV Haarlemmermeer JC 26,07 --- 0
13 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi JC 24,84 --- 411
14 Olaf van de Pavert GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,03 --- 0
15 Patrick Feijen GACH GAC Hilver...JC Team 2 24,01 --- 397
16 Jan Eleveld AV Feniks AV Feniks JC 22,36 --- 0
17 Pablo Lavino AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,71 --- 318
18 Stijn van Asselt AV Suomi AV Suomi JC 19,37 --- 0
19 Tijmen Schouws Phanos Phanos JC 17,33 --- 271
20 Boudewijn Welkzijn Phanos Phanos JC 15,60 --- 0
21 Guus Pronk AV 1923 AV 1923 JC Team 2 15,15 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GACH GAC Hilver...JD Team 1 39,28 --- 630
2 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 30,04 --- 496
3 Diede Mieras AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,62 --- 489
4 Luka Bakrac AV 1923 AV 1923 JD Team 1 29,15 --- 0
5 Tobias van Ee GACH GAC Hilver...JD Team 1 27,60 --- 0
6 Bram Fenne AV 1923 AV 1923 JD Team 3 27,06 --- 448
7 David Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 26,86 --- 445
8 Tobias van der Wardt Phanos Phanos JD Team 1 22,08 --- 363
9 Harm Steehouwer KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 21,17 --- 0
10 Quinten Feijen GACH GAC Hilver...JD Team 2 20,45 --- 333
11 Ichiro Misumi Phanos Phanos JD Team 2 19,48 --- 314
12 Ruben Boers AV 1923 AV 1923 JD Team 3 19,03 --- 0
13 Marius Schraven AV Feniks AV Feniks JD 18,72 --- 299
14 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 18,47 --- 294
15 Twan Broekhuizen AV Suomi AV Suomi JD 17,34 --- 272
16 Nathan Wolff AV Feniks AV Feniks JD 15,21 --- 0
17 Rob Dankers GACH GAC Hilver...JD Team 2 14,75 --- 0
18 Sam Plug AV Suomi AV Suomi JD 14,66 --- 0
19 Simon Vriesema AV Haarlem AV Haarlem JD 14,65 --- 214
20 Rik Apeldoorn KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 11,51 --- 0
21 Olaf Vreeman AV 1923 AV 1923 JD Team 2 7,94 --- 42

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 34,16 --- 558
2 Judy van der Drift HLLM AV Haarlemmermeer MC 34,14 --- 558
3 Iris Komen AV Haarlem AV Haarlem MC 31,63 --- 520
4 Annerice Bakker Phanos Phanos MC Team 1 26,57 --- 0
5 Daphne Schollink AV Suomi AV Suomi MC 26,56 --- 440
6 Anja Bekema GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,73 --- 426
7 Senna van der Geest GACH GAC Hilver...MC Team 1 25,37 --- 0
8 Tessa de Ruiter AV 1923 AV 1923 MC Team 1 24,91 --- 412
9 Jaël Aalbers Phanos Phanos MC Team 2 22,19 --- 365
10 Isa Schouw KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,55 --- 353
11 Sophie Veen GACH GAC Hilver...MC Team 2 20,76 --- 338
12 Isa Korsen AV Suomi AV Suomi MC 20,19 --- 0
13 Anne Kuperus AV Haarlem AV Haarlem MC 18,69 --- 0
14 Judith Essemiah AV Feniks AV Feniks MC 18,08 --- 287
15 Sanne van Solinge AV 1923 AV 1923 MC Team 2 16,43 --- 253
16 Sandrine Wieser Phanos Phanos MC Team 2 16,36 --- 0
17 Larice van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 16,02 --- 0
18 Linde Buruma GACH GAC Hilver...MC Team 2 14,30 --- 0
19 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 12,97 --- 176
20 Christina David AV Feniks AV Feniks MC 9,51 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Otte Wienese GACH GAC Hilver...MD Team 1 30,96 --- 510
2 Emmelie Klooster Phanos Phanos MD Team 1 21,44 --- 351
3 Eva Dijkstra AV 1923 AV 1923 MD Team 1 20,82 --- 339
4 Bente Mulder KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 16,55 --- 255
5 Fabienne Koeleman AV 1923 AV 1923 MD Team 1 15,91 --- 0
6 Rosa Buis AV Feniks AV Feniks MD 15,46 --- 232
7 Mette Oosterink GACH GAC Hilver...MD Team 2 15,30 --- 228
8 Mette Elgersma AV Haarlem AV Haarlem MD 14,42 --- 209
9 Maud de Wit KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 14,20 --- 0
10 Mae Liefeld AV 1923 AV 1923 MD Team 2 14,03 --- 200
11 Joséphine...der Molen GACH GAC Hilver...MD Team 1 13,69 --- 0
12 Noëly Baan Phanos Phanos MD Team 2 13,30 --- 183
13 Marijke van Dost AV 1923 AV 1923 MD Team 3 13,07 --- 178
14 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 12,82 --- 0
15 Alessandra Viola GACH GAC Hilver...MD Team 2 12,59 --- 0
16 Noëlle Rienks AV Suomi AV Suomi MD 11,09 --- 129
17 Ratjina Sun KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 10,75 --- 121
18 Frederieke de Vos HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,99 --- 73
19 Julia Arlotti KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 8,32 --- 0
Eleni Mik Phanos Phanos MD Team 2 DNS --- 0
Yip Groothengel AV Haarlem AV Haarlem MD DNS --- 0