Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shai Walhain AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:15,25 --- 579
2 Quinten Maring AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:16,94 --- 567
3 Bas van Walstijn AV Haarlem AV Haarlem JD 3:19,29 --- 550
4 Luc Blank GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:19,50 --- 549
5 Wesley van...as de Bie HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:22,82 --- 526
6 Thimo Henraat AV Feniks AV Feniks JD 3:23,18 --- 524
7 David Kruger GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:24,71 --- 514
8 Daan Post AV Suomi AV Suomi JD 3:26,32 --- 503
9 Wester Zaal Phanos Phanos JD Team 2 3:28,37 --- 490
10 Jelmer de Graaf KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:29,35 --- 484
11 Mohammed ...Kanddousi AV Haarlem AV Haarlem JD 3:29,80 --- 481
12 Jamal ter Steeg AV Feniks AV Feniks JD 3:30,10 --- 479
13 Christophe...an Altena Phanos Phanos JD Team 1 3:30,15 --- 479
14 Ezra Hulsman HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:30,27 --- 478
15 Daan Lunding AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:31,06 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:31,62 --- 470
17 Rijk Stiemer GACH GAC Hilver...JD Team 1 3:35,48 --- 0
18 Dennis van Kampen AV Feniks AV Feniks JD 3:39,33 --- 0
19 Sjoerd van der Sel KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:39,63 --- 422
20 Bob Wijnstok KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:41,21 --- 413
21 Rens Kannegieter AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:41,28 --- 412
22 Piter Miedema AV Suomi AV Suomi JD 3:42,51 --- 405
23 Hesse Göbbels GACH GAC Hilver...JD Team 2 3:43,47 --- 400
24 Renger Borsboom KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:48,23 --- 374
25 Karel Gimbergh AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:49,67 --- 367
26 Tim Buskens GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:00,75 --- 311
27 Scott Ekelschot AV 1923 AV 1923 JD Team 3 4:04,31 --- 294
28 Lucas Knecht GACH GAC Hilver...JD Team 2 4:04,88 --- 0
29 Jens Wieringa Phanos Phanos JD Team 1 4:10,44 --- 267
30 Polle Höngens HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:18,93 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Merel van der Marel HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:02,87 --- 675
2 Elfi de Rooij Phanos Phanos MC Team 2 3:05,24 --- 656
3 Emma Kok Phanos Phanos MC Team 1 3:07,01 --- 642
4 Lydia van Dijk KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:08,47 --- 630
5 Noa Hoondert AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:11,21 --- 609
6 Lotte Pröpper Phanos Phanos MC Team 1 3:13,22 --- 594
7 Julia van Delft GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,71 --- 541
8 Eden Göbbels GACH GAC Hilver...MC Team 1 3:20,90 --- 539
9 Wieke van Kaam GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:22,58 --- 528
10 Floor Geelen GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:24,05 --- 518
11 Yanika Einholz KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:32,94 --- 461
12 Fay Blank GACH GAC Hilver...MC Team 2 3:38,27 --- 0
13 Anne Hootsmans AV Suomi AV Suomi MC 3:40,79 --- 415
14 Esther Teng AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:41,59 --- 411
15 Vera Komin KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 3:45,81 --- 387
16 Susan Zieleman KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 3:45,85 --- 0
17 Rochan Comello AV 1923 AV 1923 MC Team 1 3:47,80 --- 377
18 Chloé Wielzen AV Feniks AV Feniks MC 3:51,28 --- 358
19 Zita Maring AV 1923 AV 1923 MC Team 2 3:57,44 --- 327
20 Marjolein Bolten HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:59,12 --- 319
21 Sanne Brouwer AV Haarlem AV Haarlem MC 4:02,35 --- 304
22 Esmee Grimminck AV Suomi AV Suomi MC 4:33,15 --- 175

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maxime Frenkel AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:22,70 --- 527
2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:31,63 --- 469
3 Nikki Taag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 1 3:34,61 --- 451
4 Hannah van Harmelen Phanos Phanos MD Team 1 3:37,18 --- 436
5 Rosan de Bie GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:37,96 --- 431
6 Lieke ten Wolde AV 1923 AV 1923 MD Team 1 3:38,70 --- 427
7 Lois de la Mar AV 1923 AV 1923 MD Team 2 3:41,12 --- 413
8 Dido van Veen AV 1923 AV 1923 MD Team 3 3:45,84 --- 387
9 Jolente Bleijs GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 --- 387
10 Nikki van Herwaarden Phanos Phanos MD Team 2 3:46,51 --- 384
11 Lonneke Meijer AV Suomi AV Suomi MD 3:48,50 --- 373
12 Pien Scheer GACH GAC Hilver...MD Team 1 3:50,01 --- 0
13 Ilse Hengeveld GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:50,81 --- 361
14 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MD 3:51,77 --- 356
15 Anick Willems Phanos Phanos MD Team 1 3:53,46 --- 347
16 Isabel Scheltema KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 3:55,18 --- 338
17 Jonna de Ruiter GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:55,30 --- 338
18 Lisa Wijker GACH GAC Hilver...MD Team 2 3:57,36 --- 0
19 Madeleine ...ijmaijers Phanos Phanos MD Team 2 4:03,19 --- 300
20 Nica Kaag KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:05,27 --- 290
21 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MD 4:05,39 --- 289
22 Charlotte van Acker KAV Holland KAV Hollan...MD Team 2 4:09,09 --- 0
23 Aerin Gaston AV 1923 AV 1923 MD Team 2 4:12,77 --- 257
24 Jasmijn Landheer AV Haarlem AV Haarlem MD 4:16,51 --- 241
25 Anne Zuiderduin AV Suomi AV Suomi MD 4:35,97 --- 164
26 Vanisha Bodha AV Feniks AV Feniks MD 5:05,61 --- 67