Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:15,29 --- 579
2 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:15,99 --- 574
3 Willem Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...JD Team 1 3:27,13 --- 498
4 Bas Meeuwenoord De Spartaan AV De Spar...JD Team 1 3:29,23 --- 484
5 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:31,44 --- 471
6 Tijs Smits AV `47 AV `47 JD Team 2 3:34,35 --- 453
7 Amadou Lodder Clytoneus AV Clytoneus JD 3:34,45 --- 452
8 Roeland va...der Ploeg Clytoneus AV Clytoneus JD 3:34,56 --- 452
9 Lisandro Fakkel Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:36,86 --- 438
10 Stijn van Wilgen AV `47 AV `47 JD Team 1 3:38,20 --- 430
11 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3:38,33 --- 0
12 Jochem van Stijn De Spartaan AV De Spar...JD Team 2 3:38,91 --- 426
13 Thijs Folkers AV `47 AV `47 JD Team 1 3:40,96 --- 414
14 Bor van den Berg Avantri Avantri JD 3:42,62 --- 405
15 Timo Marchand VS97 Voorschoten `97 JD 3:44,71 --- 393
16 Bas Augustinus De Spartaan AV De Spar...JD Team 2 3:45,05 --- 391
17 Skip Eversen Avantri Avantri JD 3:48,89 --- 371
18 Johan van den Berg Avantri Avantri JD 3:50,47 --- 0
19 Kaj van Beest AAV `36 AAV `36 JD Team 1 3:51,10 --- 0
20 Thom van N...wenhuizen AV `47 AV `47 JD Team 1 3:51,49 --- 0
21 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JD 3:53,73 --- 346
22 Martijn de Jong AV `47 AV `47 JD Team 2 3:53,84 --- 345
23 Christian Quinten Leiden Leiden Atl...JD Team 2 3:55,27 --- 338
24 Justin Verheul AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:56,34 --- 333
25 Quinn Knijnenburg AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3:57,42 --- 327
26 Vincent Perquin Leiden Leiden Atl...JD Team 2 3:59,75 --- 316
27 Hugo de Widt Leiden Leiden Atl...JD Team 2 4:11,96 --- 0
Sander Brink AV `47 AV `47 JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jaimy van de Loo De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 3:06,42 --- 646
2 Roos van Elk Leiden Leiden Atl...MC Team 1 3:10,62 --- 614
3 Amal Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 3:15,00 --- 581
4 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...MC Team 1 3:20,38 --- 543
5 Ashlynn White VS97 Voorschoten `97 MC 3:25,13 --- 511
6 Ilse Rolf AAV `36 AAV `36 MC Team 1 3:26,89 --- 499
7 Paulien Karsemeijer Clytoneus AV Clytoneus MC 3:28,60 --- 488
8 Naomi van Daalen Leiden Leiden Atl...MC Team 1 3:30,62 --- 0
9 Tieneke An... den Berg Avantri Avantri MC 3:32,65 --- 463
10 Cecilia Balzer Clytoneus AV Clytoneus MC 3:41,73 --- 410
11 Sterre Mulder VS97 Voorschoten `97 MC 3:43,47 --- 400
12 Linde Kantebeen Leiden Leiden Atl...MC Team 2 3:43,66 --- 399
13 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 3:49,08 --- 370
14 Eline Roskam Leiden Leiden Atl...MC Team 2 3:53,61 --- 346
15 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...MC Team 2 3:54,65 --- 341
16 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 MC 3:57,86 --- 325
17 Britt Reuvecamp AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3:58,71 --- 321
18 Laurene Brobbel Avantri Avantri MC 3:59,79 --- 316
19 Nora Korfker AV `47 AV `47 MC 4:00,81 --- 311
20 Dione Langelaan De Spartaan AV De Spar...MC Team 2 4:02,06 --- 305
21 Eva Veldt AAV `36 AAV `36 MC Team 2 4:04,57 --- 293
22 Analy Schoots AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4:05,06 --- 291
23 Lisa Hout Leiden Leiden Atl...MC Team 3 4:06,81 --- 283
24 Lorainne Gonizzi Leiden Leiden Atl...MC Team 3 4:09,64 --- 270
Merinthe v...er Knijff AAV `36 AAV `36 MC Team 2 DNS --- 0
Romy van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 DNS --- 0
Marij Pauli Leiden Leiden Atl...MC Team 2 DNS --- 0
Maud Broere Leiden Leiden Atl...MC Team 3 DNS --- 0
Demi Wassenaar AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytone...MD Team 1 3:23,57 --- 521
2 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...MD Team 1 3:25,11 --- 511
3 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...MD Team 2 3:29,79 --- 481
4 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:30,95 --- 474
5 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytone...MD Team 1 3:32,69 --- 463
6 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:35,85 --- 444
7 Ilse Vester AV `47 AV `47 MD 3:48,98 --- 370
8 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MD Team 1 3:51,59 --- 357
9 Linde Braun De Spartaan AV De Spar...MD Team 1 3:52,79 --- 351
10 Jaime van Tuijl Avantri Avantri MD 3:55,15 --- 339
11 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:55,46 --- 337
12 Maartje Blanken Avantri Avantri MD 3:55,66 --- 336
13 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3:55,93 --- 0
14 Annemijn Warmerdam De Spartaan AV De Spar...MD Team 2 3:56,65 --- 331
15 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3:58,98 --- 320
16 Renee Kuijf AAV `36 AAV `36 MD Team 1 4:00,89 --- 0
17 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MD Team 3 4:01,51 --- 308
18 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 4:01,85 --- 306
19 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MD Team 3 4:12,44 --- 258
20 Julia van Remoortere AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4:12,73 --- 257
21 Luisa Moller Leiden Leiden Atl...MD Team 2 4:15,46 --- 0
22 Floor Poppema Clytoneus AV Clytone...MD Team 2 4:23,21 --- 213
23 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MD Team 2 4:33,28 --- 174
24 Yvonne de Vocht Clytoneus AV Clytone...MD Team 2 4:41,72 --- 144
25 Esmee Tamming AV `47 AV `47 MD 4:43,86 --- 137
Lianne van Maanen AAV `36 AAV `36 MD Team 2 DNS --- 0
Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS --- 0