Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maurik de Groot Haag Atlet...JC Team 1 5,38 +1.5 m/s---
2 Luuk Kuijper AV `40 JC 5,28 +1.7 m/s---
3 Rik van der Zwan AV `40 JC 5,23 +2.6 m/s---
4 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta JC Team 1 5,15 +1.7 m/s---
5 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 5,06 +1.6 m/s---
6 Marlon van Crugten AV Olympus...JC Team 1 4,90 +2.0 m/s---
7 Martijn Geerts AV Sparta JC Team 1 4,67 +3.0 m/s---
8 Quinten de Brabander AV Olympus...JC Team 1 4,66 +0.2 m/s---
9 Quintin Timmers Haag Atlet...JC Team 2 4,27 +2.3 m/s---
10 Tim Verhulst AV Olympus...JC Team 2 3,64 +0.5 m/s---
11 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 3,57 +1.4 m/s---
Nick Guth AV Sparta JC Team 2 DNS ---
Jesper van Poucke AV Olympus...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Benjamin Coolen Haag Atlet...JD Team 1 4,88 +1.9 m/s---
2 Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JD Team 1 4,46 +1.7 m/s---
3 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 4,32 +1.6 m/s---
4 Merlijn va...ensbergen AV `40 JD Team 1 4,16 +2.6 m/s---
5 Jorn Dijk Haag Atlet...JD Team 2 4,11 +3.3 m/s---
6 Tim Tuyt Haag Atlet...JD Team 2 4,09 +2.4 m/s---
7 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 3,72 +0.8 m/s---
8 Senna Maat AV `40 JD Team 2 3,49 +1.6 m/s---
8 Tom Vlasveld AV Sparta JD Team 1 3,49 +2.0 m/s---
8 Jacco Aalbregt AV Olympus...JD Team 1 3,49 +0.4 m/s---
11 Noah Cinjee AV `40 JD Team 1 3,43 +1.8 m/s---
12 Souffiane Bokhezzou AV Sparta JD Team 1 3,42 +1.9 m/s---
13 Michiel Peeters AV Olympus...JD Team 2 2,95 +3.3 m/s---
14 Berend Oevelen AV `40 JD Team 2 2,92 +1.8 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 4,91 +3.6 m/s---
2 Merel Loman AV `40 MC 4,57 +1.2 m/s---
3 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 4,49 +1.5 m/s---
4 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 4,38 +0.8 m/s---
5 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 1 4,23 +0.8 m/s---
6 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 4,18 +2.1 m/s---
7 Sanne Hasper AV Sparta MC 4,11 +3.0 m/s---
8 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 3,71 +0.8 m/s---
9 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 3,58 +4.0 m/s---
10 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 3,56 +1.0 m/s---
Gwendolyne Vivo AV Sparta MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MD Team 1 4,58 +1.6 m/s---
2 Angela de Vries AV Olympus `70 MD 4,31 +1.9 m/s---
3 Luca van Loon AV `40 MD Team 1 4,07 +1.3 m/s---
4 Gaia van der Hoek Haag Atlet...MD Team 2 3,95 +2.1 m/s---
5 Rosa Leeuwe de Haag Atlet...MD Team 1 3,88 +2.4 m/s---
6 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 3,83 +2.0 m/s---
7 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 3,80 +1.4 m/s---
8 Vita Primatesta AV `40 MD Team 1 3,75 +1.1 m/s---
9 Amber Kroon AV `40 MD Team 2 3,57 +1.6 m/s---
10 Claudia de...o-Delgado AV Sparta MD Team 1 3,53 +0.8 m/s---
11 Vera Olsthoorn AV Olympus `70 MD 3,34 +1.5 m/s---
12 Silvijn van Rossen AV `40 MD Team 3 3,31 +2.6 m/s---
13 Leah Tas AV Sparta MD Team 2 3,03 +2.1 m/s---
14 Sanne Blok AV `40 MD Team 3 2,92 +4.3 m/s---
15 Maartje Wilmink AV `40 MD Team 2 2,26 +1.7 m/s---
Salem Simma AV Sparta MD Team 2 DNS ---