Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dario Podda Haag Atlet...JD Team 1 12,59 ---
2 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 8,99 ---
3 Aion van der Lecq AV `40 JD Team 1 8,97 ---
4 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 2 8,73 ---
5 Isiah Emanuelson AV `40 JD Team 1 8,53 ---
6 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 8,21 ---
7 Enrico Jellema Haag Atlet...JD Team 2 8,16 ---
8 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 8,01 ---
9 Ruben de Voogd AV Olympus...JD Team 2 6,94 ---
10 Lars van Heijningen AV Sparta JD Team 1 6,62 ---
11 Iwan de Groene Haag Atlet...JD Team 2 5,78 ---
12 Marouane ... Allouchi AV Sparta JD Team 1 5,74 ---
13 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 5,24 ---
Tom Daman AV `40 JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 12,98 ---
2 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 9,99 ---
3 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 9,41 ---
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 9,33 ---
5 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 8,46 ---
6 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 8,33 ---
7 Noa Primatesta AV `40 MC 7,63 ---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 7,27 ---
Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 DNS ---
Isabeau van Dam Haag Atlet...MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Renske Mussies Haag Atlet...MD Team 1 9,29 ---
2 Jaja Djau AV Sparta MD Team 1 8,50 ---
3 Martha Chapple AV `40 MD Team 1 8,47 ---
4 Janna van der Kevie AV `40 MD Team 1 8,41 ---
5 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...MD Team 1 8,27 ---
6 Agnes Okpu AV Sparta MD Team 1 8,18 ---
7 Angelika Elisseeva AV `40 MD Team 3 7,45 ---
8 Sara Dekker AV Olympus `70 MD 7,39 ---
9 Tessa de Zeeuw AV `40 MD Team 2 7,18 ---
10 Zena van Westrenen AV `40 MD Team 2 6,47 ---
11 Mia Chen Haag Atlet...MD Team 2 6,44 ---
12 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MD 6,32 ---
13 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 6,00 ---
14 Anniek Willems AV `40 MD Team 3 5,56 ---
Laura Bonarius Haag Atlet...MD Team 2 DNS ---