Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maurik de Groot Haag Atlet...JC Team 1 5,45 +1.8 m/s---
2 Luuk Kuijper AV `40 JC 5,41 +1.3 m/s---
3 Rik van der Zwan AV `40 JC 5,09 +2.1 m/s---
4 Sebastiaan...Verhoeven AV Sparta JC Team 1 4,97 +3.9 m/s---
5 Brett Duff AV Sparta JC Team 1 4,83 -0.5 m/s---
6 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 4,71 +1.1 m/s---
7 Marlon van Crugten AV Olympus...JC Team 1 4,64 -1.8 m/s---
7 Quinten de Brabander AV Olympus...JC Team 1 4,64 +1.8 m/s---
9 Quintin Timmers Haag Atlet...JC Team 2 4,30 +3.3 m/s---
10 Lex Verhulst AV Olympus...JC Team 2 4,17 +1.8 m/s---
11 Nick Guth AV Sparta JC Team 2 3,94 +3.9 m/s---
12 Tim Verhulst AV Olympus...JC Team 2 3,80 +1.4 m/s---
13 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 3,37 +1.2 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Benjamin Coolen Haag Atlet...JD Team 1 5,00 +4.3 m/s---
2 Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JD Team 1 4,62 +2.0 m/s---
3 Boris Ficker Haag Atlet...JD Team 2 4,20 +2.9 m/s---
4 Isiah Emanuelson AV `40 JD Team 1 4,09 +1.9 m/s---
5 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 3,96 +1.9 m/s---
6 Daan de Jong AV Olympus...JD Team 2 3,87 +2.1 m/s---
7 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 3,84 +0.7 m/s---
8 Roan Wulff AV `40 JD Team 1 3,76 +1.3 m/s---
8 Senna Maat AV `40 JD Team 2 3,76 +3.6 m/s---
10 Tom Vlasveld AV Sparta JD Team 1 3,68 +1.3 m/s---
11 Jacco Aalbregt AV Olympus...JD Team 1 3,53 +3.5 m/s---
12 Stan van der Salm AV `40 JD Team 2 3,43 +2.6 m/s---
13 Ian Vlaar...ngerbroek Haag Atlet...JD Team 2 3,31 +2.5 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dewi Lafontaine Haag Atlet...MC Team 1 5,08 +0.7 m/s---
2 Merel Loman AV `40 MC 4,67 +0.7 m/s---
3 Kiki Verroen Haag Atlet...MC Team 1 4,55 +1.0 m/s---
4 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 4,52 +0.8 m/s---
5 Sanne Hasper AV Sparta MC 4,42 +2.3 m/s---
6 Simone Toms Haag Atlet...MC Team 2 4,31 -0.1 m/s---
7 Marlous Hagemann Haag Atlet...MC Team 2 4,12 +2.1 m/s---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 4,08 +1.4 m/s---
9 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 3,54 +1.5 m/s---
10 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 3,21 +1.0 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MD Team 1 4,64 +2.3 m/s---
2 Luca van Loon AV `40 MD Team 1 4,23 +2.0 m/s---
3 Angela de Vries AV Olympus `70 MD 4,00 +3.0 m/s---
4 Claudia de...o-Delgado AV Sparta MD Team 1 3,96 +2.2 m/s---
5 Rosa Luna Leeuwe Haag Atlet...MD Team 1 3,79 +2.3 m/s---
6 Amber Kroon AV `40 MD Team 1 3,78 +2.4 m/s---
7 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 3,73 +3.4 m/s---
8 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 3,71 +0.2 m/s---
9 Saana Taal AV `40 MD Team 2 3,66 +1.4 m/s---
10 Gaia van der Hoek Haag Atlet...MD Team 2 3,53 +4.4 m/s---
11 Leah Tas AV Sparta MD Team 2 3,40 +3.2 m/s---
12 Silvijn van Rossen AV `40 MD Team 3 3,36 +1.3 m/s---
13 Zena van Westrenen AV `40 MD Team 2 3,08 +1.4 m/s---
14 Anniek Willems AV `40 MD Team 3 2,94 +2.6 m/s---
15 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 2,93 +3.4 m/s---