Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Shaquille ...manuelson AV `40 JC 15,37 ---
2 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta JC Team 1 11,88 ---
3 Thijs Meershoek AV Sparta JC Team 1 11,35 ---
4 Casper Knoester Haag Atlet...JC Team 1 9,91 ---
5 Dion in't Veld AV Olympus...JC Team 1 8,65 ---
6 Florian Salvignol Haag Atlet...JC Team 2 7,51 ---
7 Louis Hart AV `40 JC 7,13 ---
8 Lex Verhulst AV Olympus...JC Team 2 6,98 ---
9 Bas van Zijderveld AV Olympus...JC Team 2 5,98 ---
Sander Hoogervorst AV Olympus...JC Team 1 DNS ---
Robin Bilkes Haag Atlet...JC Team 2 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dario Podda Haag Atlet...JD Team 1 12,59 ---
2 Aion van der Lecq AV `40 JD Team 1 9,31 ---
3 Ruben Rolvink AV Olympus...JD Team 1 8,35 ---
4 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 1 8,26 ---
5 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 8,25 ---
6 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 8,17 ---
7 Enrico Jellema Haag Atlet...JD Team 2 7,68 ---
8 Stan van der Salm AV `40 JD Team 2 7,35 ---
9 Lars van Heijningen AV Sparta JD Team 1 6,99 ---
10 Ruben de Voogd AV Olympus...JD Team 2 6,46 ---
11 Iwan de Groene Haag Atlet...JD Team 2 6,11 ---
12 Martijn Vahl AV Olympus...JD Team 2 5,24 ---
13 Roan van Wolferen AV `40 JD Team 2 5,22 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dara Obot Haag Atlet...MC Team 1 12,17 ---
2 Sophie Koedood AV Olympus...MC Team 1 9,82 ---
3 Disney Roeleveld Haag Atlet...MC Team 2 9,62 ---
4 Tosca Smit Haag Atlet...MC Team 1 8,67 ---
5 Danique de Brabander AV Olympus...MC Team 2 8,19 ---
6 Noa Primatesta AV `40 MC 8,17 ---
7 Sem de Bruin AV Olympus...MC Team 2 7,93 ---
8 Suzanne va...Marrewijk AV Olympus...MC Team 1 7,48 ---
9 Jodie Toet AV Sparta MC 7,06 ---
10 Isabeau van Danm Haag Atlet...MC Team 2 6,95 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atlet...MD Team 1 8,58 ---
2 Martha Chapple AV `40 MD Team 1 8,07 ---
3 Janna van der Kevie AV `40 MD Team 1 8,04 ---
4 Agnes Okpu AV Sparta MD Team 1 7,95 ---
5 Jaja Djau AV Sparta MD Team 1 7,51 ---
6 Tessa de Zeeuw AV `40 MD Team 2 7,41 ---
7 Sara Dekker AV Olympus `70 MD 7,19 ---
8 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MD 7,10 ---
9 Nine v.d. Stadt Haag Atlet...MD Team 1 6,37 ---
10 Mia Chen Haag Atlet...MD Team 2 6,36 ---
11 Luna van Dooren AV Sparta MD Team 2 5,99 ---
12 Carolien Blommaart AV `40 MD Team 3 5,95 ---
13 Maartje Wilmink AV `40 MD Team 2 5,87 ---
14 Yemeserach Bayu AV Sparta MD Team 2 5,78 ---
15 Anniek Willems AV `40 MD Team 3 5,13 ---