Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Robin Spoor AV Sparta JC Team 1 1,70 ---
2 Guido Persoon AV Olympus...JC Team 1 1,60 ---
3 Melvin de Ronde AV `40 JC 1,55 ---
3 Jannis Fischer Haag Atlet...JC Team 1 1,55 ---
5 Martijn Geerts AV Sparta JC Team 1 1,50 ---
5 Ruben Vreugdenhil AV Olympus...JC Team 2 1,50 ---
7 Lars van der Salm AV `40 JC 1,45 ---
7 Sam Haffert Haag Atlet...JC Team 1 1,45 ---
9 Rick van der Waal AV Olympus...JC Team 2 1,40 ---
10 Milan Vermeulen AV Olympus...JC Team 1 1,35 ---
10 Tim Stoetzer Haag Atlet...JC Team 2 1,35 ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Dano van Calsteren AV Olympus...JD Team 1 1,40 ---
1 Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JD Team 1 1,40 ---
3 Quinten Chambliss AV Sparta JD Team 1 1,35 ---
3 Bo Herrewijnen AV Olympus...JD Team 1 1,35 ---
3 Huub van Gaalen AV Olympus...JD Team 2 1,35 ---
3 Jules Frankenmolen Haag Atlet...JD Team 1 1,35 ---
7 Tim Tuyt Haag Atlet...JD Team 2 1,30 ---
8 Rutger van Vliet AV `40 JD Team 1 1,25 ---
8 Vincent Kokshoorn AV `40 JD Team 2 1,25 ---
10 Joris Gudde AV `40 JD Team 1 1,20 ---
10 Noah Cinjee AV `40 JD Team 2 1,20 ---
10 Marouane ... Allouchi AV Sparta JD Team 1 1,20 ---
10 Enrico Jellema Haag Atlet...JD Team 2 1,20 ---
Quinten Meijndert AV Olympus...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Edikan Ekpo Haag Atlet...MC Team 1 1,45 ---
2 Evi van Loon AV `40 MC 1,40 ---
2 Emma Dekker AV Olympus...MC Team 1 1,40 ---
4 Isabeau van Danm Haag Atlet...MC Team 2 1,35 ---
5 Suzanne va...den Berge AV Olympus...MC Team 1 1,30 ---
5 Livia Tromp Haag Atlet...MC Team 1 1,30 ---
5 Merel van ...Langkruis Haag Atlet...MC Team 2 1,30 ---
8 Manoe van der Waal AV Olympus...MC Team 2 1,25 ---
8 Famke van Giesen AV Olympus...MC Team 2 1,25 ---
10 Selina Brinksma AV Sparta MC 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kim van Leest AV `40 MD Team 1 1,40 ---
1 Nanah Fung-Loy AV Sparta MD Team 1 1,40 ---
3 Marianne Jol AV `40 MD Team 2 1,25 ---
3 Vita Primatesta AV `40 MD Team 1 1,25 ---
3 Anne de Wit AV `40 MD Team 2 1,25 ---
3 Carlijn Potma AV Olympus `70 MD 1,25 ---
3 Bente Valk Haag Atlet...MD Team 1 1,25 ---
3 Esther van der Pijl Haag Atlet...MD Team 1 1,25 ---
9 Blom Polderman AV Sparta MD Team 1 1,20 ---
10 Quirine Bus AV Sparta MD Team 2 1,15 ---
10 Noor Kuiper Haag Atlet...MD Team 2 1,15 ---
12 Robin Beijer AV `40 MD Team 3 1,10 ---
13 Emma de Zwart Haag Atlet...MD Team 2 0,25 ---