Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Daan Spiljard Parthenon AV Parthenon JC 5,14 +1.9 m/s--- 648
2 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila JC Team 1 5,12 +0.0 m/s--- 644
3 Mitchell Fritse AV Passaat AV Passaat JC 4,93 +4.3 m/s--- 607
4 Scott Pols Atledo Atledo JC 4,90 +0.6 m/s--- 601
5 Noah Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 4,75 +1.2 m/s--- 570
6 Bob Voets AV Attila AV Attila JC Team 1 4,70 +1.7 m/s--- 0
7 Millenshen Gerard AV Attila AV Attila JC Team 2 4,70 +1.3 m/s--- 560
8 Jisso van Zessen Parthenon AV Parthenon JC 4,63 +1.3 m/s--- 0
9 Nick Schipperen Scorpio Scorpio JC 4,60 +1.1 m/s--- 540
10 Stan Biemans DAK DAK JC 4,48 +0.1 m/s--- 515
11 Hilco Heijne Scorpio Scorpio JC 4,46 +2.3 m/s--- 0
12 Jelle van Lamoen Typhoon Typhoon JC 4,41 +1.0 m/s--- 500
13 Thiemen S...pelenburg AV Passaat AV Passaat JC 4,21 +0.8 m/s--- 0
14 Sander Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 4,14 -0.2 m/s--- 446
15 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 3,97 +0.3 m/s--- 0
16 Annan Heerkens AV Spiridon AV Spiridon JC 3,72 +0.0 m/s--- 0
Jorg Schellekens AV Attila AV Attila JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Gijs van Berkel AV Attila AV Attila JD Team 1 4,61 +1.2 m/s--- 542
2 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon JD Team 1 4,55 +0.6 m/s--- 529
3 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat JD 4,48 -0.1 m/s--- 515
4 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 4,47 -0.3 m/s--- 512
5 Timo van Dongen Atledo Atledo JD 4,18 +0.0 m/s--- 454
6 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 JD 4,15 +1.6 m/s--- 448
7 Mats van der Aa Scorpio Scorpio JD 4,08 +0.0 m/s--- 434
8 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 4,01 -0.6 m/s--- 0
9 Delvano van Bussel Scorpio Scorpio JD 3,98 +0.0 m/s--- 0
10 Vincent Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,94 -0.1 m/s--- 406
11 Silvester Schuurman SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,93 +0.8 m/s--- 404
12 Yannick de Burbure Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3,90 +1.5 m/s--- 398
13 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3,90 +1.0 m/s--- 0
14 Cas Weijers DAK DAK JD 3,82 +1.5 m/s--- 382
15 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3,77 +0.0 m/s--- 0
16 Ide Schepers AV Spiridon AV Spiridon JD 3,52 +1.2 m/s--- 322
17 Wilco Velthuis SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 3,50 +0.7 m/s--- 0
18 Tristan Koppers DAK DAK JD 3,48 +0.2 m/s--- 0
19 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 3,43 +2.2 m/s--- 304
20 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 3,23 +2.6 m/s--- 0
21 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 3,12 +0.2 m/s--- 242
22 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 2,94 +2.3 m/s--- 0
23 Sergius van Leeuwen Typhoon Typhoon JD Team 2 2,71 +0.0 m/s--- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Anne Hoeke AV Attila AV Attila MC 4,68 +0.8 m/s--- 556
2 Maud Willems Parthenon AV Parthenon MC Team 1 4,54 +0.2 m/s--- 527
3 Claudia Verheijen Gloria Gloria Atletiek MC 4,45 +0.8 m/s--- 508
4 Angeliki Nastou Typhoon Typhoon MC 4,44 +1.7 m/s--- 506
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 4,38 +1.3 m/s--- 494
6 Hilde den Engelsen HRCL DK en AV Hercules MC 4,36 +2.3 m/s--- 490
7 Jorine van Vugt Scorpio Scorpio MC 4,24 +1.3 m/s--- 466
8 Lonneke Westermann AV Attila AV Attila MC 4,09 +0.3 m/s--- 0
9 Dewi Albers SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 4,03 -0.1 m/s--- 424
10 Kim Dekkers Scorpio Scorpio MC 4,00 +0.9 m/s--- 0
11 Sharon de Smoker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3,96 +1.4 m/s--- 410
12 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3,72 +1.2 m/s--- 0
13 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3,58 +2.2 m/s--- 0
14 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3,56 +1.3 m/s--- 0
15 Nikki Tissen Gloria Gloria Atletiek MC 3,50 +1.2 m/s--- 0
Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Fleur van der Linden DAK DAK MD 4,36 +1.0 m/s--- 490
2 Maud Kemkes AV Attila AV Attila MD Team 1 4,03 +2.3 m/s--- 424
3 Gitte Wilmsen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3,94 +0.4 m/s--- 406
4 Evie van Benten Typhoon Typhoon MD Team 1 3,92 +0.1 m/s--- 402
5 Lieve Cocu Scorpio Scorpio MD 3,91 +2.4 m/s--- 400
6 Madeline el Aissati AV Attila AV Attila MD Team 2 3,83 +0.4 m/s--- 384
7 Lara Dumont DAK DAK MD 3,83 +2.4 m/s--- 0
8 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3,82 +1.2 m/s--- 0
9 Iris Schoenmakers Atledo Atledo MD 3,76 +1.1 m/s--- 370
10 Giulia Kuiper Typhoon Typhoon MD Team 1 3,65 +1.7 m/s--- 0
11 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3,56 +0.6 m/s--- 330
12 Kyona van der Ham AV Passaat AV Passaat MD 3,53 -0.2 m/s--- 324
13 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3,48 -0.1 m/s--- 314
14 Inès Jacobs Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3,46 +0.2 m/s--- 310
15 Edith Borsje AV Passaat AV Passaat MD 3,42 +0.9 m/s--- 0
16 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3,34 +1.0 m/s--- 0
17 Nanah Tuukara HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3,18 -0.6 m/s--- 254
18 Denise Dijkstra HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3,13 +0.1 m/s--- 0
18 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 3,13 +1.2 m/s--- 0
20 Emma van Herwijnen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3,12 +2.6 m/s--- 0
21 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 2,90 +2.2 m/s--- 198
22 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 2,75 +0.7 m/s--- 0
Alida Pinas AV Attila AV Attila MD Team 1 DNS --- 0