Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 48,94 --- 754
2 Bodhy Wijnings AV Spiridon AV Spiridon JC 40,82 --- 651
3 Florian Wijnen AV Attila AV Attila JC Team 1 39,15 --- 628
4 Jelle de Roon Atledo Atledo JC 37,55 --- 606
5 Liam Paalvast AV Passaat AV Passaat JC 35,46 --- 577
6 Olivier Korte Typhoon Typhoon JC 32,30 --- 530
7 Joris Blom SPOB AV Spirit Oud Beijerland JC 29,95 --- 0
8 Jonatan N...ktgeboren Parthenon AV Parthenon JC 29,38 --- 486
9 Paul van der Gaag Scorpio Scorpio JC 27,98 --- 463
10 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila JC Team 1 27,91 --- 0
11 Pascal van de Dool AV Passaat AV Passaat JC 25,29 --- 0
12 David Vink Parthenon AV Parthenon JC 24,11 --- 0
13 Jeroen Verhagen Typhoon Typhoon JC 23,65 --- 0
14 Stan Biemans DAK DAK JC 22,26 --- 366
15 Lewis Levy DAK DAK JC 21,14 --- 0
16 Xander Mahieu Atledo Atledo JC 17,77 --- 0
17 Jessy Pinas AV Attila AV Attila JC Team 2 13,45 --- 187
Jeroen Spekl Scorpio Scorpio JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 33,55 --- 549
2 Cas Weijers DAK DAK JD 27,85 --- 461
3 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 27,43 --- 454
4 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 27,02 --- 448
5 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 26,32 --- 436
6 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 25,77 --- 427
7 Sander van de Tuyl AV Passaat AV Passaat JD 24,46 --- 405
8 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 24,23 --- 401
9 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 23,33 --- 385
10 Quinten van der Elst Parthenon AV Parthenon JD Team 1 22,76 --- 0
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 22,59 --- 372
12 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 21,43 --- 351
13 Roan Meyrili Typhoon Typhoon JD Team 1 20,23 --- 0
14 Jason Smits ACW `66 ACW `66 JD 19,22 --- 0
15 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 19,04 --- 0
16 Dennis van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 18,50 --- 295
17 Jan Munning SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 18,25 --- 290
18 Mathieu van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 17,51 --- 0
19 Thomas Kraaijeveld AV Passaat AV Passaat JD 13,33 --- 0
20 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,11 --- 0
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 12,99 --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0
Aron Broeken AV Spiridon AV Spiridon JD --- ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Pien Korstanje AV Attila AV Attila MD Team 1 29,42 --- 486
2 Amber Fritse AV Passaat AV Passaat MD 23,32 --- 385
3 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 20,95 --- 342
4 Sabien Tissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 20,50 --- 333
5 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MD Team 1 19,30 --- 311
6 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,43 --- 0
7 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 16,65 --- 257
8 Eri van Berkum HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 16,09 --- 245
9 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 16,08 --- 0
10 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 15,40 --- 0
11 Amber van de Merwe HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 14,82 --- 0
12 Nikki van Gool Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 14,77 --- 217
13 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 13,85 --- 0
14 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 12,65 --- 168
15 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 12,63 --- 168
16 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 11,05 --- 128
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 10,70 --- 119
18 Joelle van Hest Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 9,97 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 9,55 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0
Felicia van Beek SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD --- ---