Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Phill Pols Atledo Atledo JD 29,03 --- 460
2 Robin van Opstal SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 28,22 --- 447
3 Taro Swart AV Spiridon AV Spiridon JD 27,95 --- 443
4 Finn Joosten Parthenon AV Parthenon JD Team 1 23,89 --- 376
5 Marijn van...en Avoort Scorpio Scorpio JD 20,38 --- 314
6 Thomas Knoop Typhoon Typhoon JD Team 1 19,80 --- 303
7 Daan Woltjer Scorpio Scorpio JD 15,56 --- 0
8 Tom van Loon ACW `66 ACW `66 JD 14,38 --- 193
9 Milan Berghout AV Passaat AV Passaat JD 14,01 --- 185
10 Job Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 13,96 --- 184
11 Micha Naaktgeboren Parthenon AV Parthenon JD Team 2 13,69 --- 178
12 Daan Verhoeven AV Attila AV Attila JD Team 1 13,03 --- 163
13 Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 12,77 --- 0
14 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 JD 12,46 --- 0
15 Yannick va...ooremalen Parthenon AV Parthenon JD Team 2 12,05 --- 0
16 Mark van Drunen DAK DAK JD 9,16 --- 66
17 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 8,79 --- 0
Pepijn Jonkman AV Passaat AV Passaat JD DNS --- 0
Kevin Wiegmans HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Robert van Steenis Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Jesse-Jelle Kuiper Typhoon Typhoon JD Team 2 DNS --- 0
Stijn van Wijngaarde DAK DAK JD DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Janneke Pluimes Scorpio Scorpio MD 24,19 --- 381
2 Maritt Jansen HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 19,12 --- 290
3 Sanne Appels AV Attila AV Attila MD Team 1 18,96 --- 287
4 Sarah Hanning DAK DAK MD 17,92 --- 267
5 Merel Burm Scorpio Scorpio MD 17,86 --- 0
6 Sabien Tissen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 17,66 --- 262
7 Merel Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 17,55 --- 260
8 Joly-eline Himpers DAK DAK MD 17,52 --- 0
9 Annemieke Wijnhoven AV Passaat AV Passaat MD 17,30 --- 255
10 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 17,15 --- 0
11 Joy van Norden Parthenon AV Parthenon MD Team 1 15,55 --- 219
12 Sindri de Jongh SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 14,68 --- 0
13 Floor Langerwerf AV Attila AV Attila MD Team 2 14,19 --- 189
14 Itske Verboven Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 13,48 --- 173
15 Nefeli Nastou Typhoon Typhoon MD Team 1 13,17 --- 166
16 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 12,70 --- 0
17 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 11,74 --- 132
18 Denise Raaphorst AV Passaat AV Passaat MD 10,52 --- 0
19 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 10,10 --- 0
Laura Mulder Atledo Atledo MD DNS --- 0