Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Tibo Visser Parthenon AV Parthenon JD Team 1 2:56,97 --- 726
2 Rick van Riel AV Attila AV Attila JD Team 1 3:04,46 --- 662
3 Lars Laros Scorpio Scorpio JD 3:07,00 --- 642
4 Jort Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:07,66 --- 637
5 Ivar de Koning Parthenon AV Parthenon JD Team 1 3:12,09 --- 603
6 Lucas van der Linden AV Spiridon AV Spiridon JD 3:17,66 --- 562
7 Ditmar Sturm HRCL DK en AV Hercules JD 3:18,22 --- 558
8 Julian van Jeveren Scorpio Scorpio JD 3:18,85 --- 554
9 Willem Korstanje AV Attila AV Attila JD Team 1 3:20,51 --- 542
10 Hugo Vermeulen AV Passaat AV Passaat JD 3:21,25 --- 537
11 Rik van der Haven Scorpio Scorpio JD 3:22,51 --- 0
12 Ryan Huigen Typhoon Typhoon JD Team 1 3:25,17 --- 511
13 Max van Gijzel DAK DAK JD 3:27,41 --- 496
14 Lars Schellekens AV Attila AV Attila JD Team 1 3:31,08 --- 0
15 Ruben Bogers Atledo Atledo JD 3:33,03 --- 461
16 Jarno Jansen SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 2 3:35,92 --- 443
17 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat JD 3:37,68 --- 433
18 Quirin Roerbag Typhoon Typhoon JD Team 2 3:38,24 --- 430
19 Remco de Rek AV Passaat AV Passaat JD 3:39,09 --- 0
20 Thijmen van Hoof DAK DAK JD 3:42,30 --- 407
21 Thomas de Ruiter Typhoon Typhoon JD Team 2 3:43,41 --- 400
22 Jesse Kouwenhoven Parthenon AV Parthenon JD Team 2 3:46,60 --- 383
23 Kieran Broome Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:06,07 --- 286
24 Jens Reijenga Parthenon AV Parthenon JD Team 2 4:08,44 --- 0
25 Brad Raessen AV Spiridon AV Spiridon JD 4:12,21 --- 259
26 Sam Bakelaar HRCL DK en AV Hercules JD 4:14,88 --- 247
27 Willem Bosch SPOB AV Spirit Oud Beijerland JD Team 1 4:17,58 --- 236
28 Mark van Drunen DAK DAK JD 4:25,48 --- 0
29 Joost Versluis Typhoon Typhoon JD Team 2 4:30,63 --- 0
30 Geert van Krevelen Atledo Atledo JD 4:30,86 --- 183
David Tieleman HRCL DK en AV Hercules JD DNS --- 0
Michiel Huisman Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0
Brik van Dusseldorp Typhoon Typhoon JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Charity Bouman HRCL DK en AV Hercules MC 3:14,70 --- 583
2 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 MC 3:19,01 --- 552
3 Lotte de Graauw AV Attila AV Attila MC 3:25,90 --- 506
4 Puck van Wiltenburg HRCL DK en AV Hercules MC 3:29,49 --- 483
5 Bente Smagge AV Attila AV Attila MC 3:30,23 --- 478
6 Jolien Stuijk Gloria Gloria Atletiek MC 3:41,88 --- 409
7 Elsa de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:42,12 --- 408
8 Eliza Damsteeg Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:45,02 --- 392
9 Mylene van...iltenburg AV Attila AV Attila MC 3:46,04 --- 0
10 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 MC 3:46,37 --- 384
11 Isebrée Al Parthenon AV Parthenon MC Team 1 3:47,10 --- 380
12 Britte de Lange SPOB AV Spirit Oud Beijerland MC 3:51,32 --- 358
13 Amber Dekker Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:53,07 --- 349
14 Bente Peele Typhoon Typhoon MC 3:53,90 --- 345
15 Isa Buddingh Typhoon Typhoon MC 3:54,45 --- 342
16 Esther Jacobs Parthenon AV Parthenon MC Team 2 3:55,75 --- 336
17 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 MC 3:57,56 --- 0
18 Renske van der Veen Scorpio Scorpio MC 3:58,35 --- 323
19 Nina den Haan Typhoon Typhoon MC 4:01,86 --- 0
20 Valerie van Meer Gloria Gloria Atletiek MC 4:02,63 --- 302

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam Team 1000mOBPTeam punten
1 Roos Blokhuis Typhoon Typhoon MD Team 1 3:12,40 --- 600
2 Eva Nijdam Scorpio Scorpio MD 3:21,69 --- 534
3 Emma Voets AV Attila AV Attila MD Team 1 3:22,35 --- 529
4 Anouk Verheyen Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3:24,45 --- 515
5 Daphne van...r Heijden AV Attila AV Attila MD Team 1 3:25,12 --- 511
6 Frouke Benz SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:26,62 --- 501
7 Maaike van Tuijl AV Passaat AV Passaat MD 3:27,03 --- 499
8 Vica van Middelkoop AV Passaat AV Passaat MD 3:28,47 --- 489
9 Fleur van der Linden DAK DAK MD 3:29,60 --- 482
10 Janneke Mengerink Gloria Gloria Atletiek MD Team 1 3:31,27 --- 472
11 Roos de Vries Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3:33,42 --- 458
12 Fenna Verweij DAK DAK MD 3:34,24 --- 454
13 Charlotte ... Kesteren SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:34,58 --- 451
14 Marit Uilhoorn Parthenon AV Parthenon MD Team 2 3:37,32 --- 435
15 Felicia van Beek SPOB AV Spirit Oud Beijerland MD 3:41,53 --- 0
16 Vera Kuipers HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3:41,74 --- 410
17 Sophie Blankers Scorpio Scorpio MD 3:41,95 --- 409
18 Jule Roelings AV Attila AV Attila MD Team 1 3:44,08 --- 0
19 Tessel Mingaars HRCL DK en AV Hercules MD Team 1 3:45,67 --- 388
20 Lotte de Snaijer Parthenon AV Parthenon MD Team 1 3:46,57 --- 383
21 Denise Dijkstra HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 3:47,59 --- 378
22 Hanneke de Gouw DAK DAK MD 3:49,80 --- 0
23 Enola Redering Atledo Atledo MD 4:00,50 --- 312
24 Lieke Seegers Gloria Gloria Atletiek MD Team 2 4:04,35 --- 294
25 Jetske Stoop Parthenon AV Parthenon MD Team 2 4:05,43 --- 289
26 Efi Wempe Typhoon Typhoon MD Team 1 4:05,64 --- 288
27 Isa de Bruin Typhoon Typhoon MD Team 1 4:19,27 --- 0
28 Aurelie Roll AV Attila AV Attila MD Team 2 4:30,93 --- 183
Rosa Baarsma HRCL DK en AV Hercules MD Team 2 DNS --- 0
Indij Snoeren Atledo Atledo MD DNS --- 0
Marieke Verschure AV Attila AV Attila MD Team 2 DNS --- 0