Uitslagen Jongens Junior B Speerwerpen 700 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Yannick Maas AV Sprint AV Sprint Jongens 59,80 --- 759
2 Kylian Dokter Spark Spark Jongens 52,55 --- 667
3 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 45,76 --- 575
4 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Jongens 43,00 --- 535
5 Mees de Klerk PAC PAC Jongens Team 1 39,89 --- 0
6 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 38,54 --- 469
7 Jochem van Westing AV Sparta AV Sparta Jongens 38,03 --- 461
8 Joep den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Jongens 37,95 --- 460
9 Kay Geerlings CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 37,34 --- 450
10 Marijn van den Born AV `40 AV `40 Jongens 37,28 --- 450
11 Ysbrand Francissen AV `40 AV `40 Jongens 36,88 --- 0
12 Olivier van Oeveren AV `56 AV `56 Jongens 36,33 --- 435
13 Maarten Biesbroeck SCSP AV Scheldesport Jongens 35,39 --- 420
14 Alessio Podda Haag Haag Atletiek Jongens 34,32 --- 402
15 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 31,44 --- 355
16 Jasper Heikoop SCSP AV Scheldesport Jongens 28,99 --- 0
17 Marnick Los AV `56 AV `56 Jongens 27,49 --- 0
18 Brian Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 26,65 --- 0
19 Jurre Slager PAC PAC Jongens Team 2 25,82 --- 255
20 Tommie Sinke Spado Spado Jongens 20,03 --- 0
21 Sander Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 10,13 --- 0
Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens NM --- 0
Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Speerwerpen 500 gram

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Dewi Lafontaine Haag Haag Atletiek Meisjes 40,80 --- 779
2 Bo Kemmere Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 36,36 --- 708
3 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 36,31 --- 707
4 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 35,27 --- 690
5 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 35,11 --- 0
6 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 35,02 --- 686
7 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 33,24 --- 0
8 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 32,48 --- 643
9 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 32,02 --- 0
10 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 31,98 --- 634
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 27,70 --- 556
12 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 27,47 --- 552
13 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,75 --- 0
14 Manon Schellekens DJA DJA Meisjes 26,01 --- 524
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 25,37 --- 0
16 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 24,15 --- 0
17 Esmee van Wingerden SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 22,85 --- 461
18 Nienke de Ruiter Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 22,66 --- 457
19 Amber van der Elst Parthenon AV Parthenon Meisjes 21,50 --- 433
20 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 20,04 --- 401
21 Sophia Edobor SCSP AV Scheldesport Meisjes 19,99 --- 400
22 Maaike Wolring PAC PAC Meisjes Team 2 19,07 --- 0
23 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 17,45 --- 0
24 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 15,58 --- 297