Uitslagen Jongens Junior B Kogelstoten 5 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Marijn van den Born AV `40 AV `40 Jongens 13,87 --- 720
2 Nout van den Bos SCSP AV Scheldesport Jongens 13,79 --- 715
3 Mees de Klerk PAC PAC Jongens Team 1 12,71 --- 647
4 Evan de Schrijver AV `56 AV `56 Jongens 12,57 --- 637
5 Bryan Pronk AV Sparta AV Sparta Jongens 12,24 --- 616
6 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Jongens 11,84 --- 589
7 Victor van Hecke AV Sprint AV Sprint Jongens 11,79 --- 586
8 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 11,78 --- 0
9 Matthijs Redert PAC PAC Jongens Team 1 11,72 --- 0
10 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,52 --- 567
11 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 11,35 --- 0
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 11,19 --- 545
13 Maarten Biesbroeck SCSP AV Scheldesport Jongens 11,03 --- 0
14 Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens 11,02 --- 533
15 Jay Jay Fung-Loy AV Sparta AV Sparta Jongens 10,49 --- 0
16 Ysbrand Francissen AV `40 AV `40 Jongens 10,28 --- 0
17 Johan van den Brink Spark Spark Jongens 9,17 --- 398
18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,89 --- 377
19 Olivier van Oeveren AV `56 AV `56 Jongens 8,87 --- 0
20 Arjen de Kock Spado Spado Jongens 8,26 --- 0
21 Erik Kemper Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 7,71 --- 282
22 Stijn Hoogeboom Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 7,34 --- 0
23 Ayk van de Stadt Haag Haag Atletiek Jongens 7,16 --- 0
24 Gavin Pelan PAC PAC Jongens Team 2 6,82 --- 206
25 Jeffrey Croonenberg SPOB AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 6,27 --- 156

Uitslagen Meisjes Junior B Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Dara Obot Haag Haag Atletiek Meisjes 12,82 --- 769
2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 12,18 --- 730
3 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 11,46 --- 685
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 11,21 --- 669
5 Adrian Vrijenhoek Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 11,01 --- 656
6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 10,80 --- 0
7 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 10,66 --- 634
8 Romy Lauwers RK HAV RK HAV Meisjes 10,42 --- 618
9 Eva van der Heijden Spado Spado Meisjes 10,27 --- 0
10 Amber van der Heydt Parthenon AV Parthenon Meisjes 10,23 --- 605
11 Gayle de Mey Haag Haag Atletiek Meisjes 10,16 --- 0
12 Sophie Koedood Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,76 --- 573
13 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,58 --- 561
14 Nora Sloot AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 9,43 --- 0
15 Karina Voois Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 9,20 --- 0
16 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 8,97 --- 518
17 Hannelore Pourier AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 8,88 --- 511
18 Nowel van Doorne Parthenon AV Parthenon Meisjes 8,85 --- 0
19 Casey de Graaff SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 8,50 --- 483
20 Britt de Reus AV Passaat AV Passaat Meisjes 8,31 --- 469
21 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 8,24 --- 0
22 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 8,24 --- 464
23 Frederique Moor PAC PAC Meisjes Team 1 8,23 --- 0
24 Melanie van Os RK HAV RK HAV Meisjes 8,18 --- 0
25 Hiske Veer AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 7,88 --- 437
26 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,63 --- 418
27 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 6,86 --- 356
Minoesch Nijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes DNS --- 0