Uitslagen Jongens Junior B Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 1,90 --- 769
2 Yannick Maas AV Sprint AV Sprint Jongens 1,85 --- 725
3 Maurits van Halderen AV Passaat AV Passaat Jongens 1,80 --- 680
3 Bas Voermans PAC PAC Jongens Team 1 1,80 --- 680
5 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,80 --- 0
6 Marijn Koene Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1,75 --- 634
6 Lars Dirkzwager AV `56 AV `56 Jongens 1,75 --- 634
8 Boudewijn ...enegracht AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 0
9 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,65 --- 540
9 Kylian Dokter Spark Spark Jongens 1,65 --- 540
11 Rick Schreuder AV Sparta AV Sparta Jongens 1,60 --- 492
11 Bram Rijnsbergen CAV Energie AV Spirit Oud Beijerland / CAV Energie Jongens 1,60 --- 492
11 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 492
11 Floris Huigh SCSP AV Scheldesport Jongens 1,60 --- 492
15 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna AV Fortuna Jongens 1,55 --- 444
15 Maurik de Groot Haag Haag Atletiek Jongens 1,55 --- 444
15 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 1,55 --- 444
18 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 1,55 --- 0
19 Brian Analikwu AV Sparta AV Sparta Jongens 1,50 --- 0
19 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 1,50 --- 0
21 Marlon van...taalduine Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1,35 --- 0
21 Jurriaan Berger SCSP AV Scheldesport Jongens 1,35 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior B Hoogspringen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 883
2 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,60 --- 832
2 Mieke van Heeringen Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,60 --- 832
4 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 0
5 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 1,50 --- 0
6 Fleurine van Beek Haag Haag Atletiek Meisjes 1,50 --- 726
6 Aysha van Es SCSP AV Scheldesport Meisjes 1,50 --- 726
8 Femke Bun RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 0
9 Romy de Kesel RK HAV RK HAV Meisjes 1,50 --- 726
10 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 0
11 Ruby van Rooijen Olympus `70 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 1,45 --- 672
11 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 1,45 --- 672
11 Annika Reuvers Spado Spado Meisjes 1,45 --- 672
14 Anouk Joosten Parthenon AV Parthenon Meisjes 1,40 --- 0
15 Stella Bolderheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Meisjes 1,40 --- 615
15 Fleur Jagram SPOB AV Spirit Oud Beijerland Meisjes 1,40 --- 615
17 Dorenda Zwaard AV `40 AV `40 Meisjes Team 1 1,35 --- 550
17 Leah Smith AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,35 --- 550
17 Loes van der Thiel PAC PAC Meisjes Team 2 1,35 --- 550
20 Danique va...ijsbergen DJA DJA Meisjes 1,25 --- 417
21 Rosa Hart AV `40 AV `40 Meisjes Team 2 1,20 --- 0
Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0
Anouk Roosenschoon AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 1 DNS --- 0
Elien Gelling AV Sprint AV Sprint Meisjes Team 2 DNS --- 0
Femke Verdult Spado Spado Meisjes DNS --- 0