Uitslagen Jongens Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Thaem Mous PAC 9:12,36 8:54,00
2 Alexander Brons PAC 9:50,39 9:30,00
3 Roel Kwaaitaal AV Phoenix 9:50,77 9:30,00
4 Steven van Ardenne PAC 10:40,95 12:00,00
Marien van der Niet PAC DNS 9:30,00

Uitslagen Jongens Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Max Polak PAC 9:03,30 9:05,00

Uitslagen Jongens Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Najib Hassan PAC 8:45,81 9:01,65
2 Stan Schipperen Scorpio 9:14,39 9:02,00
3 Robert de Graaf AV `56 9:58,19 9:45,00
4 Stef Kapteijn AV `56 10:25,18 9:46,00
5 Sebastiaan Martinot TLVL 10:51,61 10:39,49
6 Tobias Martinot Etten-Leur 10:53,48 11:07,06
7 Lorenzo va...der Leije PAC 13:11,26 15:00,00
Rick Verhagen CAV Energie DNS 10:31,75

Uitslagen Mannen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Roy Hoornweg AV Passaat Msen 8:23,59 8:30,00
2 Lars Gerritsen AV Passaat Msen 8:24,89 8:31,51
3 Habtom Okbamichael Rotterdam Msen 8:55,72 8:58,30
4 Pieter Bax Rotterdam Msen 9:00,51 8:57,54
5 Erwin Poldervaart Pallas `93 Msen 9:05,17 8:59,00
6 Sander van Heteren AV Passaat Msen 9:08,64 8:59,00
7 Yoram Polak PAC Msen 9:09,38 9:05,00
8 Marco van Etten Rotterdam Msen 9:13,74 9:15,00
9 Max van Gerrevink Leiden Msen 9:15,67 8:56,05
10 Martijn Dekker Rotterdam Msen 9:20,09 9:22,00
11 Ricardo S... Nicolaas FLKK Msen 9:23,49 9:05,00
12 Timo de Geus SPOB Msen 9:23,78 9:28,00
13 Marco Barendregt Hoogvliet Rotterdam M35 9:26,71 9:30,00
14 Lars Roosken PAC M35 9:32,26 9:40,00
15 Yvo Oudman PAC Msen 9:38,52 9:30,00
16 Stefan Buit CAV Energie Msen 9:39,88 9:26,40
17 Ruben van Kesteren Spark Msen 9:45,12 9:30,00
18 Ton Hettema Rotterdam Msen 9:58,80 9:50,00
19 Rob Kwaaitaal AV Phoenix M45 9:58,95 9:50,00
20 Peter van Elsacker PAC Msen 10:01,73 9:50,00
21 Peter Schrader RRZ M40 10:03,18 9:59,00
22 Jim Ruter PAC Msen 10:03,40 9:28,51
23 Marcel de Vette SPOB M45 10:05,28 9:48,19
24 Ali Shugul PAC M40 10:07,41 9:45,00
25 Freek Goedhart FLKK Msen 10:08,58 9:51,00
26 Cornelis Verboom Rotterdam Msen 10:09,95 9:45,01
27 Joris Wulfert EURR Msen 10:21,68 10:19,00
28 Albert Ruijg PAC Msen 10:25,45 10:15,00
29 Mario Wesdorp PAC M40 10:27,63 10:15,00
30 Vincent Bloem Pallas `93 Msen 10:28,21 10:10,00
31 Randolf va...Lambalgen PAC Msen 10:29,43 10:20,00
32 Marcel Fiering Pallas `93 M45 10:30,63 10:30,00
33 Richard Holstege AV `40 Msen 10:33,73 10:25,00
34 Coen Visser PAC Msen 10:34,46 10:40,00
35 Richard va...ardenburg Pallas `93 M35 10:35,03 10:30,00
36 Leon Schadee PAC Msen 10:36,96 10:30,00
37 Justin Scheffers PAC Msen 10:38,09 10:39,00
38 Ewout Schiferli HRR M35 10:38,79 10:30,00
39 Peter Kooijmans Rotterdam Msen 10:41,36 10:30,00
40 Stefan in 't Hout PAC Msen 10:41,39 11:00,00
41 Piet van Mourik Delta Sport M50 10:43,31 10:30,00
42 Jeroen Schreuder PAC M45 10:44,46 10:35,00
43 Pascal den Hartog PAC Mrec 10:47,83 10:55,00
44 Marlon Hartskeerl PAC Msen 10:47,87 10:45,00
45 Sebastiaan... den Berg Rotterdam M35 10:52,08 11:00,00
46 Erik Nieuwenboom Rotterdam Mrec 10:55,09 10:45,00
47 Duc Binh Nguyen Rotterdam Msen 10:59,13 11:15,00
48 Remko Peters PAC M35 11:01,50 11:50,00
49 Kees-Jan Verwaal AV Phoenix M50 11:02,61 10:45,00
50 Wessel Hettema Waddinxveen Mrec 11:03,04 10:55,00
51 Kevin Versprille PAC Msen 11:04,07 10:30,00
52 Martin de Graaf Wemeldinge M45 11:09,29 11:25,00
53 Arnout Brouwers Rotterdam M35 11:10,55 11:30,00
54 Roberto S...nnshausen PAC M35 11:11,75 11:00,00
55 Erwin van Leeuwen Rotterdam M40 11:13,26 11:30,00
56 Jos-Willem...n de Laar Voorne Msen 11:14,29 10:50,00
57 Paul Streep PAC M65 11:16,92 11:15,00
58 Michael Kerkhof Rotterdam Msen 11:17,32 10:50,00
59 Frank Straver ARV Ilion Msen 11:17,44 11:30,00
60 Pieter Bakx PAC Msen 11:19,53 11:20,00
61 Michael de Smit PAC Mrec 11:22,73 11:15,00
62 Volkan Burger Rotterdam Mrec 11:22,77 11:30,00
63 Remco Kapteijn AV `56 M40 11:22,94 11:25,00
64 Arie Visser Avantri M55 11:25,92 11:30,00
65 Wouter de Jong PAC Msen 11:31,62 11:30,00
66 Charles Timmermans Pallas `93 M55 11:35,06 11:45,00
67 Jeroen Kneppers PAC M35 11:36,20 11:30,00
68 Sigfrid Janzing PAC M55 11:37,15 11:40,00
69 Mathijs Veerananda EURR Msen 11:40,09 11:59,00
70 Lex Broers Rotterdam Msen 11:43,82 11:30,00
71 Andre Schravemade Zoetermeer M45 11:43,94 11:48,00
72 Rini de Jong PAC M45 11:44,02 11:40,00
73 Cees de Geus SPOB M50 11:44,61 11:50,00
74 Sebastian ...er Hoeven PAC Msen 11:49,53 11:50,00
75 Edy Da Silva Rotterdam M35 11:56,13 11:34,00
76 Ruud Busscher PAC M35 11:56,73 12:00,00
77 Martijn va...r Voorden Rotterdam M35 12:01,37 12:30,00
78 Ruud Hoogsteder PAC M40 12:01,56 12:05,00
79 Lillo Profita PAC M55 12:05,16 12:00,00
80 Wilco Hoogendoorn PAC M45 12:06,31 12:10,00
81 Ahmed Mustafa Rotterdam Mrec 12:09,74 12:00,00
82 Jan van Zwolle Rotterdam M55 12:13,32 12:30,00
83 Jacques Koekkoek PAC Mrec 12:23,26 12:30,00
84 Hans van Meurs PAC M60 12:29,57 12:10,00
85 Ron Vink PAC Mrec 12:30,10 12:45,00
86 Robin Martens Rotterdam Mrec 12:36,33 13:00,00
87 Remco van Elsacker PAC Msen 12:36,75 12:45,00
88 Remco Verhulst PAC M35 12:37,31 12:45,00
89 Paul Van Buren Capelle aan den IJssel Mrec 12:49,28 ---
90 Arjan van der Velde SPOB M45 12:53,97 12:50,00
91 Mischa Hooghuis PAC M40 13:04,68 13:00,00
92 Paul Vermeulen PAC M45 13:06,72 12:45,00
93 Mark AA PAC Mrec 13:14,05 12:45,00
94 Harry Verburg PAC Mrec 13:14,83 12:30,00
95 Raymond van Daalen PAC M40 13:40,20 13:20,00
96 Chris Roeland PAC M50 13:41,93 14:00,00
97 Oscar The PAC M50 13:43,27 14:00,00
98 Bauke de Jong avVN M65 13:48,25 14:00,00
99 Heico Kerkmeester PAC M50 13:53,60 14:00,00
100 Redouan Aoachen PAC Mrec 13:53,82 14:00,00
101 Dominique Frerichs Rotterdam Msen 13:57,67 16:30,00
102 Joep Tobe PAC M55 14:52,05 15:00,00
103 Johan van Gameren PAC M55 15:05,83 16:30,00
104 Huib van den Berg PAC M60 15:10,44 18:00,00
105 Anton Wustrow PAC M75 16:30,13 18:00,00
Roy Hoornweg AV Passaat Msen DNS 9:55,00
Jurryt de Vries PAC Msen DNS 10:05,00
Job Luijendijk PAC Msen DNS 9:59,00
Bas Nivard PAC Msen DNS 9:30,00
Tim Vogel PAC Msen DNS 10:00,00
David Bouman FLKK Msen DNS 9:23,35
Niels Baljet Rotterdam Msen DNS 9:20,00
Niels van Oosterum PAC Mrec DNS 11:15,00
Sauw-Yuh Tang Rotterdam Mrec DNS 11:59,00
Nixon Fernandes PAC M35 DNS 9:30,00
Salah el Moussaoui PAC M35 DNS 10:30,00
Kayung Cheung PAC M35 DNS 13:30,00
Patrick van den Berg RRZ M40 DNS 12:50,00
Aart Baan CAV Energie M45 DNS 9:26,40
Cornelis de Stigter LGAS M45 DNS 10:10,10
Philip Huijts PAC M45 DNS 12:30,00
Han Blom PAC M50 DNS 12:30,00
Jan van Bennekom SPOB M50 DNS 10:30,00
Teun Noordhoek SPOB M60 DNS 13:00,00
Ron de Haan Voorne M45 DNF 12:20,00

Uitslagen Meisjes Junior A 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Sanne Mooldijk PAC 11:01,62 10:35,00
Sophie de Graaf CAV Energie DNS 11:50,00

Uitslagen Meisjes Junior B 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Roos Blokhuis AV Passaat 9:45,61 9:55,00
2 Diane van Es PAC 9:46,68 9:26,00
3 Marije Hijman PAC 10:10,00 10:11,07
4 Yosta de Stigter CAV Energie 11:20,37 11:13,00

Uitslagen Meisjes Junior C 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Mella van der Leije PAC 13:32,49 15:00,00

Uitslagen Vrouwen 3000 meter

# Naam Categorie 3000mOBP
1 Elsbeth Ciesluk Haag Vsen 10:24,74 10:35,00
2 Maria de P...a Almeida PAC V40 10:40,74 10:30,90
3 Marisa Hopmans TLVL V35 10:47,20 10:51,19
4 Annemieke Bloem Rotterdam Vsen 10:47,53 10:45,00
5 Carla Ophorst Olympus `70 V55 11:04,87 10:50,00
6 Irene Aldersma Haag Vsen 11:06,44 10:50,00
7 Pauline va...Donkelaar PAC Vsen 11:10,02 10:59,00
8 Marijke van Schil PAC Vrec 11:22,03 11:40,00
9 Emma van Mourik Delta Sport Vsen 11:50,31 11:30,00
10 Ayesha van Marrewijk PAC Vsen 11:56,83 12:12,00
11 Maaike van...ingerland PAC Vrec 12:06,29 12:45,00
12 Lotte Visser CAV Energie Vsen 12:32,17 12:00,00
13 Muriel Stolk PAC Vsen 12:59,64 13:00,00
14 Carolien van Geest Pallas `93 Vrec 13:03,53 13:45,00
15 Christine Geluk PAC V50 13:20,43 13:00,00
16 Jeanette ...ldervaart Spark V50 13:32,78 15:00,00
17 Jopie Hooymans PAC Vsen 13:39,97 13:30,00
18 Renee Groenleer PAC Vsen 13:40,00 13:30,00
19 Frouke Vro PAC Vrec 13:43,19 13:00,00
20 Annemieke van Dijk PAC V45 13:48,79 13:00,00
21 Karin Draisma PAC Vrec 14:26,84 14:30,00
22 Jennifer Kooiman PAC Vsen 14:36,80 14:37,00
23 Elise Rutjes Rotterdam V40 15:00,56 16:00,00
24 Els Verkerk PAC V55 15:07,26 16:45,00
25 Jeanette van Dijk Rotterdam Vrec 15:49,12 17:48,00
26 Anja Bouman PAC V45 16:02,57 17:15,00
27 Hannie Both PAC V55 16:45,37 18:00,00
28 Loes Stolk PAC V60 17:09,62 18:00,00
29 Carmen Malcorps PAC Vrec 17:14,65 18:00,00
Judith Janszen Rotterdam Vsen DNS 12:00,00
Merel van der Wouden Rotterdam Vrec DNS 11:50,00