Uitslagen Jongens Junior A 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nick Florissen Flevo Delta 3:26,82 --- 250

Uitslagen Jongens Junior B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 2:59,16 --- 487
2 Niels Kok Flevo Delta 3:00,35 2:48,00 475
3 Devin van den Berg Flevo Delta 3:14,99 --- 343
Jarno de Groot Flevo Delta DNS 3:02,00 0
Youp Brouwer Flevo Delta DNS --- 0
Ruben Zoeten Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior C 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kjell de Groot Flevo Delta 2:59,17 3:00,67 707
2 Stan Jongstra Flevo Delta 3:26,62 3:30,00 501
3 Bas Schimmel Flevo Delta 3:26,82 --- 500
4 Robin van der Stege Flevo Delta 3:43,64 --- 399
Thijs Zoon Flevo Delta DNS 2:58,06 0
Gijs de Bruijne Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Brend Baak Flevo Delta 3:18,38 3:20,17 557
2 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 3:45,86 --- 387
3 Nick Resink Flevo Delta 4:05,44 --- 289
4 Tom Bloemberg Flevo Delta 4:09,72 --- 270
5 Erik Bos Flevo Delta 4:23,49 --- 212
6 Pim Harleman Flevo Delta 5:37,60 --- 0
Ryan Honders Flevo Delta DNS --- 0
Kyano Visser Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Jongens Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Gideon Blankespoor Flevo Delta 4:13,68 --- 353
2 Huub de Bruijne Flevo Delta 4:17,50 --- 336
3 Menno van Riesen Flevo Delta 4:20,54 --- 324
4 Ivan de Regt Flevo Delta 4:28,09 --- 294
5 Bram van Tilburg Flevo Delta 4:57,92 --- 190

Uitslagen Masters Mannen 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Nico Wilbrink M45 - Flevo Delta 4:10,25 --- 84
Ton Dreuning M45 - Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil A 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 3:27,69 --- 594
2 Evi Falkena Flevo Delta 3:30,29 3:33,54 578
3 Miriam Felix Flevo Delta 4:01,77 --- 406
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 4:04,30 --- 394
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 4:06,55 --- 384
6 Kim Remijn Flevo Delta 4:23,28 --- 313
Kyra de Regt Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Pupil B 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Linde Houweling Flevo Delta 4:24,28 --- 309
2 Ruth Westrik Flevo Delta 4:26,96 --- 298
3 Elysha van der Velde Flevo Delta 4:34,59 --- 269
4 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 4:47,02 --- 226
5 Tulay Bolat Flevo Delta 5:05,31 --- 168
6 Laura Resink Flevo Delta 5:13,51 --- 144

Uitslagen Senioren mannen 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Stefan Breet Flevo Delta 2:47,05 --- 615
2 Leon Wiers Flevo Delta 3:18,75 --- 312
3 Daniël va...der Stege Flevo Delta 3:26,80 --- 250
4 Martijn Koops Flevo Delta 3:34,38 --- 196
5 Rick Winters Flevo Delta 4:07,10 --- 0
Martijn va...der Stege Flevo Delta DNS --- 0