Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 5,33 +1.8 m/s---
2 Jay Beelen AV Trias JC 5,12 +1.3 m/s---
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 4,66 +0.9 m/s---
4 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 4,52 +0.3 m/s---
5 Pieter Brand TAS `82 JC 4,51 +0.0 m/s---
6 Joeri van Rijswijck SAV JC 4,49 +0.0 m/s---
7 Bas van Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 4,44 +1.5 m/s---
8 Faas Wijn AV Trias JC 4,41 +0.1 m/s---
9 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,27 +0.9 m/s---
10 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 4,12 +0.9 m/s---
11 Stijn Koonings TAS `82 JC 4,02 +0.0 m/s---
12 Joran Timmerman AV Hera JC 3,87 +0.0 m/s---
13 Peter van der Kuijl AV NOVA JC Team 2 3,51 +1.8 m/s---
14 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 3,34 +1.8 m/s---
15 Remco Timmerman SAV JC 3,12 +1.2 m/s---
16 Thomas Prins AV NOVA JC Team 2 3,00 +1.5 m/s---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,36 +1.7 m/s---
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.2 m/s---
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,29 +0.7 m/s---
4 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 4,12 +2.0 m/s---
5 Noah Portier AV Hylas JD 3,91 +0.5 m/s---
6 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,67 +0.0 m/s---
7 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3,57 +1.3 m/s---
8 Leon Caballer AV Hera JD 3,46 +0.0 m/s---
9 Jelmer van der Kamp AV Trias JD Team 1 3,41 +0.0 m/s---
10 Lars Philipsen AV Hera JD 3,37 +0.0 m/s---
11 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 3,32 +0.8 m/s---
12 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3,17 +0.6 m/s---
12 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,17 +1.1 m/s---
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 3,11 -0.4 m/s---
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3,10 +0.0 m/s---
16 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 2,93 +0.1 m/s---
17 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 2,90 +0.0 m/s---
18 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,79 +0.9 m/s---
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 5,14 +2.4 m/s---
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 5,13 +0.0 m/s---
3 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,52 +1.6 m/s---
4 Sarah Dekker AV Trias MC 4,46 +0.5 m/s---
5 Michelle van Dorth AV Hylas MC 4,38 +0.0 m/s---
6 Maud Feenstra AV Hera MC 4,36 +0.7 m/s---
6 Anna Vethman TAS `82 MC 4,36 +1.6 m/s---
8 Evelien Bouma AV Hylas MC 4,29 +1.5 m/s---
9 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 4,19 +0.0 m/s---
10 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,14 +2.1 m/s---
11 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 4,10 +0.0 m/s---
12 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 4,06 +1.3 m/s---
13 Sanne Kooijman TAS `82 MC 4,04 +1.8 m/s---
14 Meike Hartog AV Zaanland MC 3,93 +0.8 m/s---
15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 3,91 +0.0 m/s---
16 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,87 +0.0 m/s---
17 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,84 +0.3 m/s---
18 Noa Bouwer AV Hera MC 3,82 +0.4 m/s---
19 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,77 +0.0 m/s---
20 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,69 +1.9 m/s---
21 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,55 +1.0 m/s---
22 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3,54 +1.5 m/s---
23 Gina Beukers AV NOVA MC 3,19 +0.9 m/s---
24 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 2,62 +0.3 m/s---
Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS ---
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 4,40 +0.0 m/s---
2 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 4,17 +1.5 m/s---
3 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 4,03 +1.2 m/s---
4 Jip de Waard AV Trias MD 3,96 +1.2 m/s---
5 Luna Braas SAV MD Team 1 3,90 +1.3 m/s---
6 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3,82 +1.1 m/s---
7 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 3,61 +0.2 m/s---
8 Irene Baars SV Noordkop MD 3,60 +1.6 m/s---
9 Lysanne Zaal AV Hera MD 3,59 +0.0 m/s---
10 Babs Braakman SAV MD Team 2 3,55 +0.3 m/s---
10 Franka Halfschepel TAS `82 MD 3,55 +0.0 m/s---
12 Mireille Ligthart AV NOVA MD 3,51 +0.7 m/s---
13 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 3,27 +0.0 m/s---
14 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 3,18 +1.0 m/s---
15 Julia Knot AV Hera MD 3,17 +0.6 m/s---
16 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3,11 +1.3 m/s---
17 Romy Kwast TAS `82 MD 3,10 +1.4 m/s---
18 Julia Spekking AV Hollandia MD 2,83 +1.9 m/s---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS ---
Nik Kwaad AV Hollandia MD DNS ---
Nina van Diepen AV Hylas MD DNS ---