Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dave Wesselink AV Trias JC 12,94 ---
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 11,39 ---
3 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 11,08 ---
4 Max Kuin SAV JC 10,70 ---
5 Mika Wagenmaker AV Hollandia JC 10,51 ---
6 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 9,81 ---
7 Willem Grapendaal AV Hylas JC 8,89 ---
8 Stijn Koonings TAS `82 JC 8,39 ---
9 Pepijn Smilda AV Hera JC 7,04 ---
10 Robin Zutt AV NOVA JC Team 2 6,83 ---
11 Remco Timmerman SAV JC 6,00 ---
12 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 5,30 ---
13 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 5,27 ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sem Gombault SV Noordkop JD 9,28 ---
2 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,04 ---
3 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 8,52 ---
4 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,32 ---
5 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 7,91 ---
6 Erwin Sijm SAV JD Team 1 7,87 ---
7 Pieter Dekker AV NOVA JD 7,32 ---
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,97 ---
9 Joost Keizer AV Hera JD 6,79 ---
10 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 2 6,65 ---
11 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 1 6,50 ---
12 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 6,17 ---
13 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,00 ---
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 5,44 ---
15 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,33 ---
16 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 4,85 ---
17 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 4,83 ---
18 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,79 ---
19 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 4,48 ---
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 11,22 ---
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 10,14 ---
3 Merel Sinnige SAV MC Team 1 10,12 ---
4 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,96 ---
5 Amber Hurkmans AV NOVA MC 9,71 ---
6 Robin Post AV Wieringermeer MC 9,50 ---
7 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 9,03 ---
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 7,87 ---
9 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 7,74 ---
10 Bente Schonewille AV Hera MC 7,55 ---
11 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 7,37 ---
12 Mette Volkers AV Hylas MC 6,87 ---
13 Lotte Braakman SAV MC Team 1 6,33 ---
14 Britt Agasi AV Trias MC 6,10 ---
15 Leah de Jong TAS `82 MC 5,92 ---
16 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 5,62 ---
17 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 5,22 ---
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS ---
Ichelle Brands AV Hera MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Afra Jiha AV Lycurgu...MD Team 2 9,84 ---
2 Rosa Kuin AV Hera MD 9,64 ---
3 Mirte Jansen TAS `82 MD 9,41 ---
4 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 8,48 ---
5 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 8,32 ---
6 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 8,20 ---
7 Luna Braas SAV MD Team 1 7,88 ---
8 Romy Kwast TAS `82 MD 7,54 ---
9 Babs Braakman SAV MD Team 2 7,01 ---
10 Sabine Kamstra AV Trias MD 6,45 ---
11 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 6,35 ---
12 Irene Baars SV Noordkop MD 6,33 ---
13 Joyce Smit AV Hera MD 5,82 ---
14 Andrea Martens SV Noordkop MD 5,62 ---
15 Leonie Braakman SAV MD Team 2 5,60 ---
16 Lisette Doodeman AV NOVA MD 5,58 ---
17 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 5,15 ---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Gilhan Ileri AV Hollandia MD DNS ---
Ece Gökmer AV Hollandia MD DNS ---
Abir a Hassan AV Hylas MD DNS ---