Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 1,55 ---
2 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,45 ---
3 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 1,40 ---
3 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,40 ---
5 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 ---
5 Sem Gombault SV Noordkop JD 1,35 ---
5 Luuk Veldman AV Hylas JD 1,35 ---
8 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 ---
9 Matthijs v...e Lagewij AV Lycurgu...JD Team 2 1,25 ---
9 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,25 ---
9 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 ---
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,25 ---
9 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 ---
9 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,25 ---
15 Sam Wever AV NOVA JD 1,20 ---
16 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 1,15 ---
17 Dylan Boot SAV JD Team 2 1,10 ---
17 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,10 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,60 ---
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 ---
2 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,50 ---
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 ---
4 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,45 ---
6 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 ---
6 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,40 ---
6 Marijke Langendijk AV Hera MC 1,40 ---
6 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 ---
10 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 ---
10 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 ---
10 Anke Schoen AV Hylas MC 1,35 ---
10 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 ---
10 Kelly van Baar AV NOVA MC 1,35 ---
15 Esmee de Jong AV Trias MC 1,30 ---
15 Britt Agasi AV Trias MC 1,30 ---
15 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,30 ---
15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 ---
15 Anna Doodeman AV Hera MC 1,30 ---
20 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,25 ---
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 1,25 ---
20 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,25 ---
23 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 ---
24 Jenny Koopman TAS `82 MC 1,15 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 1,45 ---
2 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 1,35 ---
3 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 1,30 ---
3 Cindy ten Have SV Noordkop MD 1,30 ---
3 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 1,30 ---
3 Mirre Gielen TAS `82 MD 1,30 ---
7 Jip de Waard AV Trias MD 1,25 ---
7 Pleunie Burgering AV Trias MD 1,25 ---
7 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 1,25 ---
10 Lois Nederveen AV Hollandia MD 1,20 ---
10 Franka Halfschepel TAS `82 MD 1,20 ---
12 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 1,15 ---
12 Isa Bakker SAV MD Team 2 1,15 ---
12 Leonie Keppel AV Hera MD 1,15 ---
12 Mireille Ligthart AV NOVA MD 1,15 ---
12 Megan Veen AV NOVA MD 1,15 ---
17 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 1,10 ---
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 1,10 ---
17 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 1,10 ---
20 Abir a Hassan AV Hylas MD 1,05 ---
Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 DNS ---