Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 34,76 ---
2 Dave Wesselink AV Trias JC 30,47 ---
3 Max Kuin SAV JC 29,72 ---
4 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 28,87 ---
5 Thion Glasbergen TAS `82 JC 25,19 ---
6 Thijs van Noorloos AV Lycurgu...JC Team 2 23,64 ---
7 Mika Wagenmaker AV Hollandia JC 23,38 ---
8 Luuk Peterse AV Trias JC 18,48 ---
9 Thomas Prins AV NOVA JC Team 2 17,55 ---
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 17,06 ---
11 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 14,70 ---
12 Quiincy omero AV Hylas JC 14,26 ---
13 Pepijn Smilda AV Hera JC 13,95 ---
Jorrit van Amsterdam AV Hollandia JC DNS ---
Dennis Fagel AV Hera JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 24,00 ---
2 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 20,81 ---
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 20,48 ---
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 18,88 ---
5 Erwin Sijm SAV JD Team 1 18,13 ---
6 Hugo Kleve AV Hylas JD 15,56 ---
7 Bas Steding AV Lycurgu...JD Team 2 15,36 ---
8 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 15,32 ---
9 Pieter Karel SAV JD Team 1 14,83 ---
10 Lars Philipsen AV Hera JD 13,40 ---
11 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 13,09 ---
12 Dylan Boot SAV JD Team 2 11,06 ---
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,06 ---
14 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 11,05 ---
15 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 10,67 ---
16 Gillian Bergman AV Trias JD Team 2 9,53 ---
17 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 9,05 ---
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Kees de Vries AV Hylas JD DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 31,78 ---
2 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 26,98 ---
3 Robin Post AV Wieringermeer MC 26,78 ---
4 Puck de Waard AV Trias MC 24,25 ---
5 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 23,29 ---
6 Coosje Boom AV Trias MC 21,49 ---
7 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 21,10 ---
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 18,46 ---
9 Nienke Tool SAV MC Team 1 18,12 ---
10 Manon Buter TAS `82 MC 17,01 ---
11 Loes Essen SAV MC Team 1 16,82 ---
12 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,63 ---
13 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,60 ---
14 Bente Schonewille AV Hera MC 15,15 ---
15 Celine Limmen AV NOVA MC 14,21 ---
16 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,94 ---
17 Quintey Bieman AV Hera MC 12,70 ---
18 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,76 ---
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 11,43 ---
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 23,29 ---
2 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 19,82 ---
3 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 16,92 ---
4 Rosa Kuin AV Hera MD 16,83 ---
5 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 16,67 ---
6 Vivienne Jansen TAS `82 MD 16,52 ---
7 Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD 15,27 ---
8 Wiesje Groot SAV MD Team 2 14,89 ---
9 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 1 14,76 ---
10 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 14,42 ---
11 Franka Halfschepel TAS `82 MD 14,09 ---
12 Babs Braakman SAV MD Team 2 13,74 ---
13 Joyce Smit AV Hera MD 13,29 ---
14 Sabine Kamstra AV Trias MD 11,10 ---
15 Megan Veen AV NOVA MD 11,01 ---
16 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 10,79 ---
17 Hadir a Hassan AV Hylas MD 10,52 ---
18 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 10,20 ---
19 Andrea Martens SV Noordkop MD 9,96 ---
Gilhan Ileri AV Hollandia MD DNS ---
Ece Gökmer AV Hollandia MD DNS ---