Uitslagen Jongens Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:05,45 ---
2 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:07,27 ---
3 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:18,71 ---
4 Jan Kalverdijk AV Hylas JD 3:22,94 ---
5 Ben Aston AV Hylas JD 3:23,88 ---
6 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:24,95 ---
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:26,89 ---
8 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 3:30,53 ---
9 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:33,76 ---
10 Olav Mulder AV Hylas JD 3:35,00 ---
11 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:36,19 ---
12 Casper Peterse AV Trias JD Team 2 3:36,60 ---
13 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,47 ---
14 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:37,89 ---
15 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:38,03 ---
16 Kick Doornbos AV Hera JD 3:38,72 ---
17 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:39,19 ---
18 Jesper Sintenie AV NOVA JD 3:39,86 ---
19 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 3:41,05 ---
20 Lars Philipsen AV Hera JD 3:44,68 ---
21 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,44 ---
22 Koen Looman AV Hera JD 4:05,11 ---
23 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 4:37,85 ---
24 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:47,23 ---
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Noa Zoon TAS `82 MC 3:16,65 ---
2 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:18,79 ---
3 Carlien Wabeke AV NOVA MC 3:20,02 ---
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 3:20,43 ---
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:21,45 ---
6 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:25,79 ---
7 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,99 ---
8 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:27,46 ---
9 Anke Schoen AV Hylas MC 3:28,17 ---
10 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:32,67 ---
11 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3:33,14 ---
12 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:34,50 ---
13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:38,79 ---
14 Femke Sikkink SAV MC Team 1 3:39,18 ---
15 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:39,98 ---
16 Meike Hartog AV Zaanland MC 3:41,95 ---
17 Roma de Ruiter AV Hylas MC 3:42,82 ---
18 Anna Doodeman AV Hera MC 3:45,48 ---
19 Britt Agasi AV Trias MC 3:46,96 ---
20 Charon Lak AV Zaanland MC 3:49,04 ---
21 Maud Feenstra AV Hera MC 3:49,23 ---
22 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3:57,54 ---
23 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 3:59,77 ---
24 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:03,66 ---
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---
Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:09,99 ---
2 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:11,50 ---
3 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 3:26,59 ---
4 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:28,83 ---
5 Salina de Git AV Hollandia MD 3:29,46 ---
6 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:30,14 ---
7 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:31,03 ---
8 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:32,56 ---
9 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 3:37,03 ---
10 Hadir a Hassan AV Hylas MD 3:37,81 ---
11 Vere Tavenier AV Hera MD 3:38,04 ---
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:38,17 ---
13 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:40,19 ---
14 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 3 3:41,41 ---
15 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3:51,60 ---
16 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 1 3:51,94 ---
17 Corien Reus SAV MD Team 1 3:53,03 ---
18 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 3:53,66 ---
19 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3:54,89 ---
20 Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD 3:57,00 ---
21 Noa Boots SAV MD Team 2 3:59,81 ---
22 Silke Jansen AV Hera MD 4:03,79 ---
23 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 4:23,76 ---
24 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:30,38 ---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Nik Kwaad AV Hollandia MD DNS ---