Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hidde Hofste AV Rijssen AV Rijssen JC 36,81 --- 596
2 Niels Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen JC 30,42 --- 0
3 Jelle Knoef Haaksbergen AV Haaksbergen JC 26,79 29,08 444
4 Thomas Jager ASV Achterhoek...niging JC 25,59 --- 424
5 Marnix Wilting AC TION AC TION JC 25,14 --- 416
6 Niels Wientjes MPM Marathon P...Mulier JC 24,98 27,50 414
7 Fedor de Pagter Hanzesport AV Hanzesport JC 24,69 --- 409
8 Ivar Goedvolk ASV Achterhoek...niging JC 22,71 --- 0
9 Casper Boer DVTR AV Daventria 1906 JC 18,21 --- 289
10 Jonah Schepers MPM Marathon P...Mulier JC 17,89 --- 0
11 Robin Toonen AL73 Atletico `73 JC 17,80 --- 281
12 Bas Kromh... der Meer AC TION AC TION JC 13,78 --- 0
12 Mauritz Booij DVTR AV Daventria 1906 JC 13,78 --- 0
14 Bo Krijnen AAV SISU AAV SISU JC 13,69 --- 192
Tijn Jonker Hanzesport AV Hanzesport JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bjorn Kottink MPM Marathon P...Mulier JD 29,58 --- 489
2 Thijs van ...wershaven DVTR AV Daventr...JD Team 1 26,35 --- 437
3 Joran Klumperman ATNY AV Atletic...verdal JD 26,13 27,95 433
4 Tijn Nieuwenhuis AAV SISU AAV SISU JD 20,88 --- 341
5 Ruben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen JD 20,70 --- 337
6 Bas ten Camp AL73 Atletico `73 JD 20,55 20,23 334
7 Hidde Elzenga AC TION AC TION JD 19,28 --- 310
8 Twan Ligtenberg AV Rijssen AV Rijssen JD 17,70 --- 279
9 Jorben Kraan AL73 Atletico `73 JD 17,38 15,71 0
10 Ingmar van Noort DVTR AV Daventr...JD Team 2 17,18 --- 268
11 Luke Hiddink AV Archeus AV Archeus JD 15,90 --- 241
12 Abel Pol ATNY AV Atletic...verdal JD 15,51 --- 0
13 Niels Groenhuizen DVTR AV Daventr...JD Team 1 14,79 --- 0
14 Stefan Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen JD 14,56 --- 0
15 Gijs Scharenborg ASV Achterhoek...niging JD 12,80 --- 172
16 Cas Floor ASV Achterhoek...niging JD 11,04 --- 0
17 Ewout Slaa AC TION AC TION JD 10,50 --- 0
18 Luca Naezer DVTR AV Daventr...JD Team 2 10,17 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nikita Hammink AAV SISU AAV SISU MD 24,89 21,89 412
2 Anouk van Manen MPM Marathon P...Mulier MD 20,00 --- 324
3 Inez van der Meulen AAV SISU AAV SISU MD 17,04 19,39 0
4 Isis Bruinsma Hanzesport AV Hanzesport MD 16,68 --- 258
5 Lena Nijhof MPM Marathon P...Mulier MD 15,49 --- 0
6 Eva Kaalverink AC TION AC TION MD 14,26 --- 205
7 Carmen Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen MD 14,09 --- 202
8 Julia-Jean Mulder AL73 Atletico `73 MD 13,98 15,90 199
9 Kyara Bredenoord AC TION AC TION MD 13,65 --- 0
10 Ruth Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen MD 12,90 --- 0
11 Roos van Eck Hanzesport AV Hanzesport MD 12,80 --- 0
12 Madelief Luning ATNY AV Atletic...verdal MD 12,44 --- 163
13 Amber van Rijn Haaksbergen AV Haaksbergen MD 11,34 12,59 136
14 Anne Prakken ATNY AV Atletic...verdal MD 11,32 --- 0
15 Vera Overkamp ASV Achterhoek...niging MD 11,08 --- 129
16 Ysra Goedvolk ASV Achterhoek...niging MD 10,45 --- 0
17 Sanam Hashemy AL73 Atletico `73 MD 9,71 9,01 0
18 Yanniek Keizer DVTR AV Daventr...MD Team 1 9,05 --- 75
19 Cindy Hofstede DVTR AV Daventr...MD Team 2 8,94 --- 71
Beauwine Huisman DVTR AV Daventr...MD Team 2 DNS --- 0