Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stephan van der Jagt AV `47 AV `47 JC 5,56 -0.4 m/s--- 729
2 Jayden van den Berg HLLM AV Haarlemmermeer JC 5,25 -1.0 m/s--- 670
2 Kaj Schneiders ARV Ilion ARV Ilion JC 5,25 -1.4 m/s5,50 670
4 Ralph van Noort Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,90 -2.9 m/s--- 601
5 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,85 +0.8 m/s--- 591
6 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 JC Team 2 4,59 -4.1 m/s--- 537
7 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...JC Team 1 4,55 +3.7 m/s--- 0
8 Liam Rietbroek AV Gouda AV Gouda JC 4,55 -1.3 m/s--- 529
9 Mischa Rook Avantri Avantri JC 4,38 -1.2 m/s--- 494
10 Yoeri Verburg HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,37 -1.7 m/s--- 0
11 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 4,36 -2.3 m/s--- 0
12 Dennis van Tilburg AAV `36 AAV `36 JC Team 1 4,34 -0.3 m/s--- 0
13 Nick van der Hoek Clytoneus AV Clytoneus JC 4,29 -1.8 m/s--- 476
14 Tijs Konijn AV `47 AV `47 JC 4,07 -3.4 m/s--- 0
15 Maurits Dekker Leiden Leiden Atl...JC Team 2 3,97 +0.3 m/s--- 412
16 Dinand Groen AAV `36 AAV `36 JC Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0
17 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 3,27 +1.2 m/s--- 272
18 Thomas van Waas Avantri Avantri JC 2,88 +1.5 m/s--- 0
Tijs Farla Leiden Leiden Atl...JC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daniel Engelhart AAV `36 AAV `36 JD Team 1 5,57 +0.9 m/s--- 731
2 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JD Team 1 4,86 +1.2 m/s4,59 593
3 Jair Muller ARV Ilion ARV Ilion JD 4,69 -0.4 m/s4,60 558
4 Siem Bosch HLLM AV Haarlemmermeer JD 4,31 +3.6 m/s--- 480
5 Joas van Hellemondt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,22 -1.1 m/s--- 462
6 Max Halling Avantri Avantri JD 4,17 -2.0 m/s--- 452
7 Julian Roedoe AAV `36 AAV `36 JD Team 1 4,16 -3.2 m/s--- 0
8 Sten Taal ARV Ilion ARV Ilion JD 4,14 -0.9 m/s4,26 0
9 Pepijn van Diggelen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 3,96 -2.0 m/s--- 410
10 Vito Pison AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,93 +0.3 m/s--- 404
11 Liam Timmerman Leiden Leiden Atl...JD Team 1 3,85 -1.5 m/s--- 0
12 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,80 -0.7 m/s--- 0
13 Jochem Putter Leiden Leiden Atl...JD Team 3 3,77 -1.5 m/s--- 372
14 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD Team 2 3,68 +0.2 m/s3,70 354
15 Micha Groenenboom AV Gouda AV Gouda JD Team 1 3,49 -1.5 m/s3,97 0
16 Quinten Huizer Leiden Leiden Atl...JD Team 3 3,40 -1.2 m/s--- 0
17 Twan Hogerbrugge AV `47 AV `47 JD 3,33 -0.9 m/s--- 284
18 Owyn Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,31 +0.3 m/s--- 0
19 Storm Schifflers Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 3,20 -0.8 m/s--- 258
20 Stijn Sannen VS97 Voorschoten `97 JD 3,15 +1.9 m/s--- 248
21 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JD 3,05 -2.3 m/s--- 0
22 Aron Boersma AV Gouda AV Gouda JD Team 2 2,76 -5.1 m/s3,00 0

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 5,11 -0.6 m/s5,14 642
2 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 4,81 +1.2 m/s--- 583
3 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,77 +2.1 m/s--- 574
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
5 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,49 +1.2 m/s--- 517
6 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,35 +2.2 m/s--- 0
7 Mara Topman Leiden Leiden Atl...MC Team 2 4,09 +1.4 m/s--- 436
8 Dieke van de Pest SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 4,08 -1.4 m/s--- 434
9 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,06 +2.3 m/s--- 0
10 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,83 +2.3 m/s--- 384
11 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 3,75 +1.8 m/s--- 368
12 Lily Schoonhoven ARV Ilion ARV Ilion MC 3,66 +3.2 m/s3,92 0
13 Bente van Amsterdam AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,64 -1.9 m/s--- 346
14 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,62 +0.9 m/s--- 0
15 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 3,47 +1.9 m/s--- 0
16 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 3,26 +3.0 m/s--- 0
17 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,23 +0.0 m/s--- 0
18 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 3,15 -1.2 m/s--- 248
19 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,02 +1.3 m/s--- 222
20 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 2,98 -0.8 m/s--- 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Shevandy Tjon Akon HLLM AV Haarlemmermeer MD 4,32 +0.9 m/s--- 482
2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MD 4,17 -3.9 m/s4,40 452
3 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD Team 1 4,15 -0.3 m/s4,62 448
4 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 4,06 -1.0 m/s--- 430
5 Sylvie van...r Giessen AAV `36 AAV `36 MD 3,92 +0.0 m/s--- 402
6 Daphne Zintel AAV `36 AAV `36 MD 3,91 -1.2 m/s--- 0
7 Laura Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 1 3,72 -0.7 m/s--- 0
8 Jenna Cambier Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,72 -1.2 m/s--- 362
9 Fay Ahmed Leiden Leiden Atl...MD Team 2 3,60 +0.0 m/s--- 0
10 Senna Tuur ARV Ilion ARV Ilion MD 3,57 +2.0 m/s3,67 0
11 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 MD 3,57 -0.9 m/s--- 332
12 Noelle Visser HLLM AV Haarlemmermeer MD 3,56 -1.5 m/s--- 0
13 Fleur van Leersum AV Gouda AV Gouda MD Team 1 3,47 -0.3 m/s3,50 0
14 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 3,44 -0.4 m/s--- 306
15 Sarah Botter VS97 Voorschoten `97 MD 3,41 +1.1 m/s--- 0
16 Lena Elderhorst Leiden Leiden Atl...MD Team 3 3,34 -0.5 m/s--- 286
17 Daphne Legerstee Trackstars Trackstars...elande MD 3,13 -2.8 m/s2,98 244
18 Pien Vonk Clytoneus AV Clytoneus MD 2,99 +0.0 m/s--- 216
19 Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD 2,90 +0.0 m/s--- 0
20 Lisa Wesseling Leiden Leiden Atl...MD Team 3 2,66 -1.0 m/s--- 0
21 Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD 2,50 -2.8 m/s--- 0