Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 45,28 --- 709
2 Daan van der Lee AAV `36 AAV `36 JC Team 1 39,17 --- 628
3 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 33,98 --- 555
4 Sander van Elk Leiden Leiden Atl...JC Team 1 33,55 --- 549
5 Tim Blanken AV `47 AV `47 JC 33,18 --- 543
6 Glenn Mbome AV `47 AV `47 JC 32,93 --- 0
7 Thijmen Nouwens Leiden Leiden Atl...JC Team 1 31,57 --- 0
8 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 JC Team 2 30,57 --- 504
9 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 2 28,65 --- 0
10 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...JC Team 2 24,36 --- 403
11 Jelmer Groenenboom Clytoneus AV Clytoneus JC 24,24 --- 401
12 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 23,92 --- 395
13 Stefan Hofman VS97 Voorschoten `97 JC 21,41 --- 350
14 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 20,93 --- 0
15 Tijmen van Arkel AAV `36 AAV `36 JC Team 1 19,14 --- 0
16 Daan Zieren Avantri Avantri JC 16,15 --- 247
17 Kjell Haars ARV Ilion ARV Ilion JC 15,39 16,95 0
18 Thomas van Waas Avantri Avantri JC 14,52 --- 0
19 Daan Hooy VS97 Voorschoten `97 JC 13,71 --- 0
Willem Grootes HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Speerwerpen 500 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 29,83 --- 493
2 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 28,80 --- 476
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MC Team 1 28,71 --- 475
4 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 26,05 --- 0
5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,76 22,09 427
6 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MC Team 4 24,06 --- 398
7 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 21,98 --- 361
8 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 21,93 --- 360
9 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus MC 20,23 --- 328
10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 19,64 --- 317
11 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,42 --- 0
12 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 19,32 18,54 0
13 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 18,41 --- 0
14 Kim Hoppenbrouwer AAV `36 AAV `36 MC Team 2 18,11 --- 0
15 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC 17,96 --- 284
16 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 16,97 --- 0
17 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 14,37 --- 208
18 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 13,38 --- 0
19 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 13,25 --- 0
20 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 10,43 --- 0
21 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 9,79 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 27,59 --- 457
2 Nina van Daalen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 25,14 --- 416
3 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 24,39 --- 0
4 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MD Team 1 20,22 22,73 328
5 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion MD 20,02 20,71 324
6 Robin Bishop AAV `36 AAV `36 MD 19,82 --- 321
7 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MD 19,10 --- 307
8 Jente Heynen HLLM AV Haarlemmermeer MD 18,23 --- 290
9 Hadewijch ...ijverberg Leiden Leiden Atl...MD Team 2 15,64 --- 0
10 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MD 15,21 --- 227
11 Lotte de Ruiter VS97 Voorschoten `97 MD 13,32 --- 184
12 Sarah Botter VS97 Voorschoten `97 MD 12,99 --- 0
13 Sylvie van...r Giessen AAV `36 AAV `36 MD 12,90 --- 0
14 Mara Donker Clytoneus AV Clytoneus MD 12,89 --- 174
15 Julia de Graaf ARV Ilion ARV Ilion MD 12,69 10,64 0
16 Dagmar van...hoonhoven AV Gouda AV Gouda MD Team 1 11,78 10,00 0
17 Pien Vonk Clytoneus AV Clytoneus MD 11,33 --- 0
18 Femke van Stiphout HLLM AV Haarlemmermeer MD 11,16 --- 0
19 Dieke van Veen AV `47 AV `47 MD 10,64 --- 0
20 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...MD Team 3 10,14 --- 105
21 Lisa Wesseling Leiden Leiden Atl...MD Team 3 8,09 --- 0