Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Youko van der Blom Leiden Leiden Atl...JC Team 1 12,56 --- 638
2 Jermo Harper ARV Ilion ARV Ilion JC 11,32 10,50 584
3 Thomas Wassenaar AV `47 AV `47 JC 11,03 --- 571
4 Thomas van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JC 10,67 9,64 0
5 Jayden van den Berg HLLM AV Haarlemmermeer JC 10,32 --- 538
6 Teun Wisse Leiden Leiden Atl...JC Team 1 9,92 --- 0
7 Roell Zaadnoordijk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 9,82 --- 514
8 Ben Besamusca AAV `36 AAV `36 JC Team 1 9,13 --- 480
9 Koen Guldemond AAV `36 AAV `36 JC Team 2 8,99 --- 473
10 Bent Braker AV Gouda AV Gouda JC 8,85 --- 466
11 Mischa Rook Avantri Avantri JC 8,24 --- 434
12 Rick Schreuder AAV `36 AAV `36 JC Team 1 8,15 --- 0
13 Ferdinand Zonneveld AAV `36 AAV `36 JC Team 2 7,82 --- 0
14 Sander Brink AV `47 AV `47 JC 7,70 --- 0
15 Roderick Zuidam VS97 Voorschoten `97 JC 7,44 --- 390
16 Mitchell Pronk Leiden Leiden Atl...JC Team 2 6,07 --- 0
17 Sander Verbeek Clytoneus AV Clytoneus JC 4,57 --- 211
Willem Grootes HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JD 12,42 13,89 632
2 Daniel Engelhart AAV `36 AAV `36 JD Team 1 11,86 --- 608
3 Marc Dullemond AAV `36 AAV `36 JD Team 1 8,23 --- 0
4 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 7,59 --- 399
5 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JD 7,54 --- 396
6 Jurre van Oosten AV Gouda AV Gouda JD Team 2 7,52 6,72 395
7 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 7,41 7,41 0
8 Jorrit van der Tol Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 7,14 --- 374
9 Thijs van Tol VS97 Voorschoten `97 JD 7,01 --- 366
10 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JD Team 2 6,75 --- 351
11 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JD Team 3 6,64 --- 345
12 Quint van der Riet HLLM AV Haarlemmermeer JD 6,54 --- 339
12 Joris Vermeulen Avantri Avantri JD 6,54 --- 339
14 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JD 6,40 --- 0
15 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD Team 1 6,40 6,36 330
16 Lucas Kreuk AV Gouda AV Gouda JD Team 2 6,36 6,18 0
17 Micha Groenenboom AV Gouda AV Gouda JD Team 1 5,48 6,01 0
18 Guus Geelen Leiden Leiden Atl...JD Team 3 4,88 --- 0
19 Jonas Stupar Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 4,86 --- 232
20 Merijn van Houten Leiden Leiden Atl...JD Team 1 4,79 --- 0
21 IJsbrand van Eekelen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 3,99 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 9,72 --- 509
2 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 9,63 --- 505
3 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 9,44 --- 495
4 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 9,43 --- 495
5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 8,61 8,24 453
6 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 8,33 --- 0
7 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion MC 8,22 9,26 0
8 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 7,88 --- 0
9 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 7,63 --- 401
10 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 7,29 --- 382
11 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 7,13 --- 0
12 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda MC 7,05 --- 368
13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 6,35 --- 327
14 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 6,11 --- 0
15 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MC 6,10 --- 312
15 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MC Team 3 6,10 --- 312
17 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 5,63 --- 283
18 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 5,39 --- 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alysée Lester ARV Ilion ARV Ilion MD 12,44 13,50 633
2 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MD 10,97 --- 568
3 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 10,03 --- 524
4 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,67 10,37 506
5 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda MD Team 1 9,13 8,95 0
6 Eline Steggink HLLM AV Haarlemmermeer MD 9,04 --- 475
7 Sarah Derksen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 8,73 --- 0
8 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 2 8,72 --- 459
9 Nina van Daalen Leiden Leiden Atl...MD Team 2 8,41 --- 0
10 Joyce Menick HLLM AV Haarlemmermeer MD 8,29 --- 0
11 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 MD 7,89 --- 415
12 Ymke Evovo Trackstars Trackstars...elande MD 7,84 7,45 412
13 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD 6,40 --- 0
14 Mayke van Laar VS97 Voorschoten `97 MD 6,40 --- 330
15 Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD 6,39 --- 0
16 Anne de Graaf ARV Ilion ARV Ilion MD 6,35 5,25 0
17 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...MD Team 3 5,78 --- 292
18 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 5,47 --- 0
19 Hannah Garritsen Clytoneus AV Clytoneus MD 5,08 --- 247
20 Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD 4,57 --- 0
Daniëlle Wiersema Leiden Leiden Atl...MD Team 3 DNS --- 0