Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ezra Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,70 --- 779
2 Bor van den Berg Avantri Avantri JC 1,65 --- 741
2 Ruben Koning AV Gouda AV Gouda JC 1,65 1,70 741
4 Ludo van N...wenhuizen AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,60 --- 702
4 Glenn Mbome AV `47 AV `47 JC 1,60 --- 702
6 Tim den Brave AAV `36 AAV `36 JC Team 1 1,55 --- 0
7 Coen Huizer Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,55 --- 663
7 Dennis Leen Clytoneus AV Clytoneus JC 1,55 --- 663
9 Thijmen Katerberg HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,50 --- 0
10 Rens Tasma AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,45 --- 582
11 Wouter Faber Leiden Leiden Atl...JC Team 1 1,45 --- 0
12 Stach van der Zeeuw Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,40 --- 541
13 Thijs van ...r Heijden AAV `36 AAV `36 JC Team 2 1,35 --- 0
14 Lars van der Valk ARV Ilion ARV Ilion JC 1,35 1,50 499
15 Sander van Vliet AV `47 AV `47 JC 1,35 --- 0
16 Stefan Vleming Leiden Leiden Atl...JC Team 2 1,30 --- 0

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jesse Lamberst AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,50 --- 623
1 Marijn van Duijn ARV Ilion ARV Ilion JD 1,50 1,50 623
1 Bart Veltman AV Gouda AV Gouda JD Team 1 1,50 1,45 623
4 Djanou Giesbergen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,40 --- 541
4 Steven van Luinen Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 1,40 --- 541
6 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 1 1,35 --- 0
6 Sem van Vliet ARV Ilion ARV Ilion JD 1,35 1,35 0
8 Menno Veerkamp HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,30 --- 462
9 Kyan Krol AAV `36 AAV `36 JD Team 2 1,30 --- 0
10 Ruben Oppenhuizen Leiden Leiden Atl...JD Team 1 1,30 --- 462
10 Daniël Mohr AV `47 AV `47 JD 1,30 --- 462
12 Jesse Terpstra HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 0
13 Joris Vermeulen Avantri Avantri JD 1,25 --- 426
13 Guus Geelen Leiden Leiden Atl...JD Team 3 1,25 --- 426
13 Sven Keler Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 1,25 --- 426
16 Ewan ter Hennepe AV Gouda AV Gouda JD Team 1 1,25 1,28 0
17 Frank Rüegg AV Gouda AV Gouda JD Team 2 1,25 1,25 426
18 Sindre Lindner Leiden Leiden Atl...JD Team 3 1,20 --- 0
18 Hugo Habraken AV Gouda AV Gouda JD Team 2 1,20 1,20 0
Merijn van Houten Leiden Leiden Atl...JD Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion MC 1,65 1,60 741
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,60 --- 702
3 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus MC 1,50 --- 623
3 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 1,50 --- 623
5 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 0
6 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 1,45 --- 582
6 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
6 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,45 --- 582
6 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,45 --- 582
10 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
11 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
12 Liya Charlaganova Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,40 --- 541
13 Lina Hoitink Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,40 --- 0
13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,40 --- 0
15 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,30 --- 0
15 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,30 --- 0
17 Dieke Heijting Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,30 --- 462
18 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,25 --- 0
19 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 0
20 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 389
21 Marieke Vlek ARV Ilion ARV Ilion MC 1,20 1,25 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joyce Menick HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,40 --- 541
1 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 MD 1,40 --- 541
1 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion MD 1,40 1,45 541
1 Sacha Goedhart AV Gouda AV Gouda MD Team 1 1,40 1,46 541
5 Franka Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MD 1,35 1,35 0
6 Femke Smits AV `47 AV `47 MD 1,35 --- 499
7 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 0
8 Myrthe Steenbeek Leiden Leiden Atl...MD Team 1 1,30 --- 462
9 Nikki van Tienderen HLLM AV Haarlemmermeer MD 1,25 --- 0
10 Rosa Candido Leiden Leiden Atl...MD Team 2 1,25 --- 426
11 Laura Gaarthuis AAV `36 AAV `36 MD 1,20 --- 0
12 Linn van Schaick Clytoneus AV Clytoneus MD 1,20 --- 389
13 Mare Hulshof VS97 Voorschoten `97 MD 1,15 --- 352
13 Isabel Roeleveld Leiden Leiden Atl...MD Team 3 1,15 --- 352
15 Rebecca Spiering Trackstars Trackstars...elande MD 1,10 1,16 316
16 Jisca Dingjan VS97 Voorschoten `97 MD 1,05 --- 0
Nora Varona Perez Leiden Leiden Atl...MD Team 3 NM --- 0
Bodhi Zimmerman Clytoneus AV Clytoneus MD NM --- 0
Pien van Berk AV Gouda AV Gouda MD Team 1 NM 1,35 0
Anissa el Ousrouti AV `47 AV `47 MD DNS --- 0