Uitslagen Jongens Junior D Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Twan van Rijn AAV `36 AAV `36 JD Team 1 20,98 --- 325
2 Douwe Konijn AV `47 AV `47 JD 20,86 --- 323
3 Brennan Kamerman AAV `36 AAV `36 JD Team 1 20,83 --- 0
4 Sjoerd Peeters AV Gouda AV Gouda JD Team 1 20,60 19,62 318
5 Christiaan Molevelt Leiden Leiden Atl...JD Team 1 18,11 --- 271
6 Thijs van Tol VS97 Voorschoten `97 JD 17,46 --- 258
7 Tim Overduin VS97 Voorschoten `97 JD 17,22 --- 0
8 Alex van der Voort ARV Ilion ARV Ilion JD 16,42 15,54 237
9 Sebastiaan Keijzer AAV `36 AAV `36 JD Team 2 15,64 --- 221
9 Lucas Kreuk AV Gouda AV Gouda JD Team 2 15,64 14,25 221
11 Thomas Bakker Avantri Avantri JD 15,30 --- 213
12 Menno Veerkamp HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,02 --- 207
13 Jasper Vermaase Leiden Leiden Atl...JD Team 1 14,90 --- 0
14 Robbin Hoogendoorn AV Gouda AV Gouda JD Team 1 14,50 18,73 0
15 Camiel Holman Leiden Leiden Atl...JD Team 3 14,45 --- 195
16 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JD 14,31 --- 0
17 Aron Boersma AV Gouda AV Gouda JD Team 2 14,20 10,29 0
18 Anton van Triest Clytoneus AV Clytone...JD Team 1 13,06 --- 164
19 Txiku Snijders ARV Ilion ARV Ilion JD 12,68 10,72 0
20 Jonas Stupar Clytoneus AV Clytone...JD Team 2 12,54 --- 152
21 Sven Breedveld AV `47 AV `47 JD 11,09 --- 0
22 Jeroen van den Berg Leiden Leiden Atl...JD Team 3 10,63 --- 0
23 IJsbrand van Eekelen AAV `36 AAV `36 JD Team 2 9,09 --- 0

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,37 25,67 401
2 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 25,17 --- 398
3 Heleen Pr...van Reine Leiden Leiden Atl...MC Team 1 22,67 --- 355
4 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 22,27 --- 348
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 21,31 --- 0
6 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 20,57 --- 0
7 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 20,37 21,10 0
8 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 18,98 --- 288
9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 18,77 --- 284
10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 17,44 --- 258
11 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 17,29 --- 255
12 Myrte Smit AAV `36 AAV `36 MC Team 2 17,08 --- 250
13 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 16,27 --- 0
14 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,54 --- 218
15 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 15,00 --- 0
16 Robin Droog SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 14,81 --- 203
17 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 14,38 --- 0
18 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 13,51 --- 174
19 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,72 --- 0
Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS --- 0