Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sven Poelmann Phanos Jongens 16,05 14,50
2 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 13,25 13,37
3 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Jongens 12,38 ---
4 Gerben Dofferhoff Leiden Atl...ns Team 1 12,32 ---
5 Johnny van...hooneveld AV 1923 Jongens 11,85 ---
6 Wolf Nederpel AV De Spar...n Jongens 11,32 10,76
7 Koen Stapel ARV Ilion Jongens 11,23 12,00
8 Floris Aarts AV 1923 Jongens 11,17 ---
9 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 10,92 ---
10 Niels Lambers KAV Holland Jongens 10,82 11,01
11 Mart Kroon AV De Spar...n Jongens 10,59 10,65
12 Alexander Soethout DEM Jongens 10,49 ---
13 Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 10,45 ---
14 Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 10,37 ---
15 Rob Lassche AAC Jongens 10,14 ---
16 Martijn Beekhuis KAV Holland Jongens 9,95 10,60
17 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 9,87 10,58
18 Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 9,77 ---
19 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 9,71 ---
20 Remon van Duijnen AV `47 Jongens 9,59 ---
21 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 9,51 10,05
22 Marco Schutter AV Haarlem Jongens 8,86 9,14
23 Siem Prins AV Haarlem Jongens 8,56 8,17
24 Dennis Hu...en De Wit Voorschote...7 Jongens 8,44 ---
25 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 8,13 ---
26 Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 6,89 ---
Henrik Pröpper Phanos Jongens DNS 11,91
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS ---
Kevin Jansen DEM Jongens DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 12,05 ---
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 11,92 ---
3 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 11,63 ---
4 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 11,04 ---
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 10,77 ---
6 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 10,09 ---
7 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 9,34 9,01
8 Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes 9,26 9,31
9 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 9,22 10,37
10 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 9,18 ---
11 Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 9,17 ---
11 Tamara Eleonora ARV Ilion Meisjes 9,17 ---
13 Renee van Deudekom AV Lycurgus Meisjes 8,82 10,00
14 Julia Wolbink AAC Meisjes 8,45 ---
15 Emma de Koning AV Lycurgus Meisjes 8,31 10,00
16 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 8,11 ---
17 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 7,76 ---
18 Robin Post AV DOKEV A...r Meisjes 7,71 8,45
19 Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 7,53 ---
20 Lisa Goossens Phanos Meisjes 7,16 9,00
21 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 7,11 ---
22 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 6,96 ---
23 Dion Kies DEM Meisjes 6,63 5,90
Lotte Paardekooper DEM Meisjes DNS 7,89
Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS ---