Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 4,96 ---
2 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 4,67 ---
3 Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 4,63 ---
4 Wouter Janssen AV Athlos JC 4,58 ---
5 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 4,44 ---
6 Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 4,25 ---
7 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 3,98 ---
8 Roel van Maanen AV NOP JC 3,96 ---
9 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 3,93 ---
10 Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 3,91 ---
11 Willem Bos AV NOP JC 3,45 ---
11 Sil Krediet Isala `96 JC 3,45 ---
13 Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 3,31 ---
13 Ruben Koopman Isala `96 JC 3,31 ---
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 4,55 +0.2 m/s---
2 Brend Baak AV Flevo Delta JD 4,40 +0.5 m/s---
3 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 3,87 +0.2 m/s---
4 Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 3,69 +1.2 m/s---
5 Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3,61 +0.0 m/s---
5 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 3,61 -2.0 m/s---
7 Tristan Overtoom AV NOP JD 3,57 +0.6 m/s---
8 Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 3,47 +0.1 m/s---
9 Jasper Hiemstra AV NOP JD 3,38 +0.1 m/s---
10 Johannes Berghuis Cialfo JD 3,28 +0.0 m/s---
11 Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 2,97 -0.3 m/s---
11 Lude Loman Cialfo JD 2,97 +0.0 m/s---
13 Mitsjel Feenstra AV Flevo Delta JD 2,94 +0.0 m/s---
14 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 2,79 +0.0 m/s---
15 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 2,22 -0.9 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 5,18 +0.0 m/s---
2 Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 4,91 +0.0 m/s---
3 Emma Hoving AV NOP MC 4,59 +0.1 m/s---
4 Sophie van den Berg AV NOP MC 4,43 +1.0 m/s---
4 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 4,43 -2.4 m/s---
6 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,24 +0.0 m/s---
7 Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 4,15 -0.7 m/s---
8 Emma van Emmerik Cialfo MC 4,06 +0.0 m/s---
9 Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 3,99 +0.4 m/s---
10 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 3,95 -0.1 m/s---
11 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 3,88 +0.0 m/s---
12 Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 3,79 +1.5 m/s---
13 Manon Los Isala `96 MC 3,62 +0.0 m/s---
14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 3,45 +0.6 m/s---
15 Maaike Beumer Cialfo MC 3,41 +0.0 m/s---
16 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 3,07 +0.0 m/s---
16 Anna ten Hove Isala `96 MC 3,07 -0.4 m/s---
18 Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC 2,77 +0.0 m/s---
19 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 2,67 +0.0 m/s---
20 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 2,39 -1.1 m/s---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,56 +0.9 m/s---
2 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 4,34 -0.7 m/s---
3 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 4,08 +0.0 m/s---
4 Deveny Huver AV NOP MD 3,87 +0.0 m/s---
5 Laura Slump AV NOP MD 3,74 +0.0 m/s---
6 Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3,73 -0.3 m/s---
7 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 3,65 +1.1 m/s---
8 Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 3,58 +0.0 m/s---
9 Tess ter Haar AV Athlos MD 3,56 -0.4 m/s---
10 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 3,48 +1.4 m/s---
11 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 3,16 +0.3 m/s---
12 Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 3,09 -0.8 m/s---
13 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 2,72 +0.0 m/s---