Uitslagen Jongens Junior C Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Tom Roossink AV NOP JC 39,52 ---
2 Daan Schade AV Flevo Delta JC 39,31 ---
3 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 34,52 ---
4 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 34,38 ---
5 Jord van der Vinne AV Athlos JC 29,60 ---
6 Jasper Voesten AV NOP JC 28,40 ---
7 Karma van Riel AV `34 Ap...JC Team 1 28,22 ---
8 Daan van Trier AV De Gemzen JC 26,12 ---
9 Pieter van Wissen Isala `96 JC 25,29 ---
10 Julian ten Hove Isala `96 JC 25,21 ---
11 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 22,39 ---
12 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 17,06 ---
13 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 17,03 ---
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 15,89 ---
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS ---
Bjarne Oosterhaar AV PEC 191...JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 27,80 ---
2 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 24,84 ---
3 Niek ter Haar AV NOP JD 21,81 ---
4 Jim van Emmerik Cialfo JD 18,41 ---
5 Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,81 ---
6 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 17,43 ---
7 Sam Bouw AV PEC 191...JD Team 1 17,42 ---
8 David ten Have AV Athlos JD 17,34 ---
9 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 17,27 ---
10 Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 15,62 ---
11 Lude Loman Cialfo JD 14,69 ---
12 Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 14,14 ---
13 Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 13,15 ---
14 Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 8,72 ---
15 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 7,27 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 22,11 ---
2 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 19,20 ---
3 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 15,66 ---
4 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 15,27 ---
5 Nienke Houwer AV NOP MD 11,89 ---
6 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 11,70 ---
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 11,53 ---
8 Luca Timmer AV NOP MD 11,09 ---
9 Amanda Singerling AV Athlos MD 11,00 ---
10 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 10,93 ---
11 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 10,33 ---
12 Elisa Nap AV De Gemzen MD 9,92 ---
13 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 9,91 ---
14 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 9,44 ---