Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 13,21 ---
2 Enrico Loof AV NOP JC 11,39 ---
3 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 10,86 ---
4 Lars Bosman Isala `96 JC 10,24 ---
5 Patrick de Jong AV Athlos JC 9,74 ---
6 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 7,94 ---
7 Maarten Roest AV De Gemzen JC 7,80 ---
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 6,39 ---
9 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 6,32 ---
10 Willem Bos AV NOP JC 4,69 ---
11 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 4,46 ---
12 Maarten Dotinga Isala `96 JC 3,13 ---

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 8,84 ---
2 Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 8,32 ---
3 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 7,45 ---
4 Bas van de Horst AV Athlos JD 7,39 ---
5 Robin Hegeman AV NOP JD 6,44 ---
6 Dax van Meurs Cialfo JD 6,42 ---
7 Renger Zeeman AV Athlos JD 6,16 ---
8 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 5,98 ---
9 Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 5,94 ---
10 Cas Hoekstra AV `34 Ap...JD Team 1 5,82 ---
11 Tristan Overtoom AV NOP JD 5,22 ---
12 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 4,74 ---
13 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 4,51 ---
14 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 4,04 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 11,71 ---
2 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 9,12 ---
3 Ella Bartelds Cialfo MC 8,96 ---
4 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 8,83 ---
5 Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 8,74 ---
6 Kirsten Wierda AV NOP MC 8,57 ---
7 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 8,47 ---
8 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 8,34 ---
9 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 7,71 ---
10 Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 7,18 ---
11 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 7,15 ---
12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 7,12 ---
13 Nienke Voesten AV NOP MC 6,99 ---
14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 6,84 ---
15 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 6,72 ---
16 Marieke Maasland Cialfo MC 6,55 ---
17 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 6,00 ---
18 Laura Zweers Isala `96 MC 5,49 ---
19 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 5,39 ---
19 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 5,39 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 9,66 ---
2 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 9,32 ---
3 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 8,82 ---
4 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 8,44 ---
5 Nienke Houwer AV NOP MD 8,39 ---
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 7,38 ---
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 7,26 ---
8 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 7,20 ---
9 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 7,04 ---
10 Luca Timmer AV NOP MD 6,42 ---
11 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 6,38 ---
12 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 6,21 ---
13 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 5,57 ---