Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Robin Boersma AV NOP JC 1,65 ---
2 Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 ---
2 Patrick de Jong AV Athlos JC 1,55 ---
4 Toon Grooteboer AV Athlos JC 1,50 ---
4 Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 1,50 ---
4 Ruben Koopman Isala `96 JC 1,50 ---
7 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 1,45 ---
7 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 1,45 ---
9 Roel van Maanen AV NOP JC 1,45 ---
10 Maarten Roest AV De Gemzen JC 1,40 ---
10 Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 ---
12 Thom Schuurman AV De Gemzen JC 1,25 ---
13 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 1,20 ---
Kjell de Groot AV Flevo Delta JC DNS ---
Sil Krediet Isala `96 JC DNS ---

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 ---
1 Brend Baak AV Flevo Delta JD 1,45 ---
3 Niek ter Haar AV NOP JD 1,40 ---
3 Ike Edelman AV Athlos JD 1,40 ---
5 Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 1,35 ---
6 Robin Hegeman AV NOP JD 1,30 ---
6 Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 1,30 ---
6 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 1,30 ---
9 Jim van Emmerik Cialfo JD 1,25 1,25
10 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 1,25 ---
10 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 1,25 ---
10 Mike Bossers AV Flevo Delta JD 1,25 ---
10 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 1,25 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anouk Schoop AV NOP MC 1,60 ---
2 Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 1,50 ---
3 Esmee van de Guchte AV NOP MC 1,45 ---
3 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 1,45 ---
3 Desi van Emmerik Cialfo MC 1,45 1,50
6 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 1,40 ---
6 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 ---
8 Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 1,35 ---
8 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 1,35 ---
8 Marije Salverda Isala `96 MC 1,35 ---
11 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 1,30 ---
11 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 1,30 ---
11 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 1,30 ---
14 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 1,25 ---
15 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 1,20 ---
15 Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 1,20 ---
15 Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 1,20 ---
15 Maaike Beumer Cialfo MC 1,20 ---
15 Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 1,20 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maureen Louws AV NOP MD 1,40 ---
2 Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 1,30 ---
2 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 1,30 ---
2 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 ---
2 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 ---
2 Rianne Breugem AV Athlos MD 1,30 ---
7 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 1,25 ---
7 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 1,25 ---
7 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 1,25 ---
7 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 1,25 ---
7 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 1,25 ---
12 Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 0,95 ---
Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 DNS ---