Uitslagen Jongens Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 45,05 ---
2 Enrico Loof AV NOP JC 36,49 ---
3 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 27,80 ---
4 Patrick de Jong AV Athlos JC 27,77 ---
5 Lars Bosman Isala `96 JC 23,06 ---
6 Romke Wielstra AV NOP JC 21,20 ---
7 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 20,82 ---
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 20,74 ---
9 Daan van Trier AV De Gemzen JC 20,51 ---
10 David Prins AV PEC 191...JC Team 1 20,25 ---
11 Karsten van Ommen Isala `96 JC 19,09 ---
12 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 18,32 ---
13 Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 15,64 ---
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 12,66 ---
15 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 12,64 ---

Uitslagen Meisjes Junior C Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Aniek Hegeman AV NOP MC 23,12 ---
2 Kirsten Wierda AV NOP MC 21,44 ---
3 Iris Reurink AV De Gemzen MC 21,02 ---
4 Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 20,98 ---
5 Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 20,03 ---
6 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 19,77 ---
7 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 18,23 ---
8 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 17,98 ---
9 Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 17,33 ---
10 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 16,01 ---
11 Ella Bartelds Cialfo MC 15,27 ---
12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 15,22 ---
13 Marije Salverda Isala `96 MC 13,64 ---
14 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 13,54 ---
15 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 13,39 ---
16 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 13,09 ---
17 Vera Bredewolt Cialfo MC 12,24 ---
18 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 11,84 ---
19 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 10,96 ---
20 Anna ten Hove Isala `96 MC 9,62 ---

Uitslagen Meisjes Junior D Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 23,79 ---
2 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,14 ---
3 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 18,34 ---
4 Sanne Rietman AV NOP MD 17,97 ---
5 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 16,83 ---
6 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 16,03 ---
7 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 15,50 ---
8 Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 15,07 ---
9 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 15,00 ---
10 Iris Louws AV Flevo Delta MD 14,71 ---
11 Nienke Houwer AV NOP MD 12,78 ---
12 Amanda Singerling AV Athlos MD 12,48 ---
13 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 11,22 ---
Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS ---