Uitslagen Jongens Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 2:15,45 2:25,00
2 Tom Roossink AV NOP JC 2:17,88 2:15,29
3 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 2:18,83 2:16,68
4 Pieter van Wissen Isala `96 JC 2:22,08 ---
5 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,82 2:17,00
6 David Koning AV Athlos JC 2:23,55 2:18,00
7 Karsten van Ommen Isala `96 JC 2:27,52 ---
8 Thijs Zoon AV Flevo Delta JC 2:28,86 2:25,00
9 Soufian Tamrouti Isala `96 JC 2:36,12 ---
10 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 2:37,32 2:34,90
11 Jasper Voesten AV NOP JC 2:37,90 ---
12 Wouter Janssen AV Athlos JC 2:39,55 2:30,00
13 Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 2:39,66 ---
14 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 2:41,07 2:35,00
15 Maarten Roest AV De Gemzen JC 2:42,28 ---
16 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 2:42,99 2:39,37
17 Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 2:46,62 2:50,80
18 Abert Pierik AV De Gemzen JC 2:51,64 ---
19 Sander Jansen AV De Gemzen JC 2:52,04 ---
20 Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 2:56,20 2:45,00

Uitslagen Meisjes Junior C 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 2:25,68 2:24,27
2 Desi van Emmerik Cialfo MC 2:27,09 2:24,00
3 Minke Nijhuis AV PEC 191...MC Team 1 2:32,78 2:25,00
4 Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 2:36,04 2:30,00
5 Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 2:38,60 2,50
6 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 2:45,85 2:49,38
7 Nora Lip AV NOP MC 2:48,56 ---
8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 2:50,04 2:40,14
9 Nienke Voesten AV NOP MC 2:50,66 ---
10 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 2:50,88 2:40,00
11 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 2:51,66 2:30,00
12 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 2:52,58 2:50,00
13 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 2:55,00 2:43,18
14 Manon Los Isala `96 MC 2:55,40 ---
15 Denise Lassche AV NOP MC 3:00,82 ---
16 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 3:02,48 ---
17 Femke Zweekhorst Cialfo MC 3:03,18 ---
18 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:04,32 ---
19 Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 3:07,74 3:00,00
20 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 3:09,52 2:50,00
21 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 3:15,18 2:50,00
22 Laura Zweers Isala `96 MC 3:16,30 ---
23 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3:18,25 ---
24 Marith Lassche AV De Gemzen MC 3:19,29 ---
25 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 3:28,69 ---
26 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 3:31,05 2:40,00
Emma van Emmerik Cialfo MC DNS ---