Uitslagen Jongens Junior A Speerwerpen 800 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
2 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 46,99 --- 592
3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00 529
4 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493
6 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 39,95 --- 490
7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 38,57 39,95 469
8 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 36,43 --- 436
9 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 35,33 --- 0
10 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 34,99 29,00 413
11 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395
13 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 33,66 --- 0
14 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0
15 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38 341
16 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
17 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 30,33 24,80 0
18 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
19 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 28,06 28,67 0
20 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 25,46 --- 248
21 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,16 --- 0
22 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0
23 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 21,38 --- 168
Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
Roy van Kraaij AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 37,58 --- 728
2 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,89 --- 0
3 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 35,61 45,00 696
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 34,90 --- 684
5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 34,65 38,48 680
6 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45 653
7 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 32,59 --- 0
8 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 27,11 --- 545
9 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 26,58 --- 535
10 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 26,53 --- 0
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 25,93 25,44 0
12 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 24,83 --- 501
13 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00 0
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 23,16 --- 467
15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 22,10 --- 445
16 Annet Slik ACW `66 ACW `66 Meisjes 21,69 --- 0
17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 21,48 --- 0
18 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 20,98 --- 0
19 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 13,65 --- 247
20 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 12,46 --- 0
21 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 11,98 --- 201
22 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 11,73 --- 0
23 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 10,28 --- 150
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0