Uitslagen Jongens Junior A Kogelstoten 6 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 14,67 --- 769
2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 14,60 13,80 765
3 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,35 --- 623
4 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 12,03 --- 0
5 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
6 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00 565
7 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508
9 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,44 --- 0
10 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 10,20 10,69 475
11 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 9,79 --- 445
12 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 9,78 --- 0
13 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 9,77 --- 443
14 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
15 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 9,19 --- 400
16 Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens 9,18 --- 0
17 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0
18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,93 10,56 0
19 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 7,77 --- 0
20 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227
21 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 6,58 --- 184
22 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00 143
Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Meisjes Junior A Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 12,37 12,42 742
2 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 11,73 --- 702
3 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 11,34 --- 0
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,81 --- 643
5 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10 629
6 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,61 --- 563
7 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,54 11,76 0
8 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,41 --- 0
9 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00 0
10 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 8,51 --- 0
11 Lies van der Sluijs Haag Haag Atlet...k Meisjes 8,48 --- 482
12 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 8,06 --- 451
13 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,52 --- 409
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 6,76 --- 348
15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,21 --- 302
16 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 5,93 --- 277
17 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 5,62 --- 249
18 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 5,40 --- 0
19 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 4,44 --- 0
Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00 0
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0