Uitslagen Jongens Junior C Verspringen

# Naam Res OBP
1 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 6,15 ---
2 Benjamin Coolen Haag Atlet...JC Team 1 5,91 5,90
3 Jamil Samson Rotterdam ...JC Team 1 5,19 ---
4 Enrico Jellema Haag Atlet...JC Team 1 4,90 4,80
5 Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 4,85 4,69
6 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 4,79 ---
7 Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 4,74 ---
8 Jim Thuring Haag Atlet...JC Team 2 4,40 4,30
9 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 4,18 3,97
10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 4,14 4,09
11 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 4,11 4,20
11 Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 4,11 4,02
13 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 3,68 4,10
Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 5,07

Uitslagen Jongens Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 5,38 ---
2 Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 5,28 ---
3 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 5,25 5,10
4 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 4,99 ---
5 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 4,09 ---
6 Mike Paauw Haag Atlet...JD Team 1 4,06 ---
7 Dennis van Veen AV Olympus `70 JD 4,01 4,16
8 Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 3,93 ---
8 Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3,93 ---
10 Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 3,50 3,68
11 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 2,93 ---
12 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 2,78 2,44
13 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 2,57 ---
Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 DNS ---
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 4,57 ---
2 Amber de Roo AV `40 MD Team 1 4,47 ---
3 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 4,36 4,40
4 Roos Loman AV `40 MD Team 1 4,27 ---
5 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 4,10 ---
6 Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 4,09 3,97
7 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 4,04 4,01
8 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 3,99 4,02
9 Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 3,97 4,07
10 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 3,80 ---
11 Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 3,66 ---
12 Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3,58 3,76
12 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 3,58 3,84
14 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 3,52 3,64
15 Anika Becker AV Sparta MD Team 1 3,47 3,67
16 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 3,36 ---
17 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 3,21 ---
18 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 3,20 3,20
19 Denne Labinjo Rotterdam ...MD Team 1 3,16 ---
20 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3,09 2,95
21 Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3,03 ---
22 Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 2,80 ---
22 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 2,80 ---
Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 3,47