Uitslagen Jongens Junior C Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Dario Podda Haag Atlet...JC Team 1 16,11 16,00
2 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 13,27 14,00
3 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 10,72 12,13
4 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 9,97 ---
5 Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 9,83 11,02
6 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 8,90 ---
7 Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 8,65 9,50
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 8,03 ---
9 Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 7,18 6,79
10 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 7,14 ---
11 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 5,62 5,50
Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 8,50
Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 10,55
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 10,50

Uitslagen Jongens Junior D Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 13,84 ---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 12,45 11,49
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 10,11 ---
4 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 8,67 ---
5 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 8,28 8,11
6 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 7,96 ---
7 Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 7,13 ---
8 Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 6,88 6,72
9 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 6,45 6,40
10 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 6,00 ---
11 Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 5,44 ---
12 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 5,36 ---
13 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 3,90 4,43
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior C Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atletiek MC 9,55 10,00
2 Martha Chapple AV `40 MC Team 1 9,18 8,20
3 Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 8,76 ---
4 Renske Mussies Haag Atletiek MC 8,50 9,00
5 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 7,94 8,25
6 Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 7,89 ---
7 Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 7,18 ---
8 Britt van Dien AV Olympus `70 MC 7,12 7,64
9 Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 7,06 7,50
10 Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 6,51 6,00
11 Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 6,18 6,10
Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 DNS ---
Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 10,18 9,99
2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 9,61 10,11
3 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 9,49 9,03
4 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 9,06 8,65
5 Anika Hus AV `40 MD Team 1 8,74 ---
6 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 8,26 7,36
7 Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,22 7,66
8 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 8,14 ---
9 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 8,12 8,47
10 Strea Ajise Haag Atlet...MD Team 2 7,79 8,30
11 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 7,73 ---
12 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 7,36 7,67
13 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 7,22 ---
14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 7,04 ---
15 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 6,61 6,67
16 Renee Langenhuizen AV `40 MD Team 3 6,51 ---
17 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 6,35 ---
18 Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 5,85 ---
19 Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 5,79 5,67
20 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 5,55 6,09
21 Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 5,29 4,53
Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 6,48
Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS ---