Uitslagen Jongens Junior C Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JC Team 1 1,65 1,70
1 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 1,65 ---
3 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 1,55 1,55
3 Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 1,55 1,55
3 Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 1,55 ---
3 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 1,55 ---
7 Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 1,50 1,40
7 Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 1,50 1,50
9 Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 1,45 1,30
10 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 1,40 1,43
Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 1,40
Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 DNS 1,30
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 1,50

Uitslagen Jongens Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 1,60 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 1,50 1,45
2 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 1,50 ---
4 Max Birdja Haag Atlet...JD Team 1 1,45 ---
5 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 1,40 1,40
6 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 1,35 1,30
7 Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 1,30 1,35
7 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 1,30 ---
9 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 1,25 ---
9 Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 1,25 ---
11 Imraan Allach Rotterdam ...JD Team 1 1,15 ---
12 Meine Keuning AV `40 JD Team 1 1,10 ---
12 Maarten Kools AV Olympus `70 JD 1,10 1,20
Julian de Kort Haag Atlet...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Meisjes Junior D Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 1,45 1,45
2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 1,40 1,45
3 Roos Loman AV `40 MD Team 1 1,35 ---
4 Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 1,30 ---
5 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 1,25 ---
5 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 1,25 ---
5 Bobbie Bennis AV `40 MD Team 3 1,25 ---
5 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 1,25 1,35
5 Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 1,25 1,25
5 Tunde Brouns Rotterdam ...MD Team 1 1,25 ---
11 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 1,20 1,15
11 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 1,20 1,25
11 Kika de Kroon Rotterdam ...MD Team 1 1,20 ---
14 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 1,15 ---
15 Rosalie Teepe Haag Atlet...MD Team 2 1,10 1,15
16 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 1,05 1,10
16 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 1,05 1,15
Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS ---
Ilse van der Drift AV Olympus...MD Team 1 DNS 1,40
Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 DNS 1,35